PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reaktywacja czy dezaktywacja
Autor Wiadomość
for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2011-04-27, 23:02   Reaktywacja czy dezaktywacja

w zwiazku z tym ze nowy prezes TP Bocian - Dominik Krupinski (gratulacje) zapytal sie mnie czy dalej chcemy podziałać jako koło wzywam was ja do wypowiedzenia sie na ten temat na priwa :]
ja z checia podziałałbym jak dawniej (mam nawet plan w stosunku do jednej gory ale bede potrzebował pomocy ;) )
Kto jest za dajcie znac na priva lub tutaj.
pozdrawiam

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

maciek 

Wysłany: 2011-04-28, 07:27   

cóż - na mnie możecie liczyć w zakresie na jaki dam radę czasowo.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2011-04-28, 12:54   Re: Reaktywacja

for napisał/a:
[...]mam nawet plan w stosunku do jednej gory ale bede potrzebował pomocy[...]
a gdzie ją przenosić zamierzacie :>
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

maciek 

Wysłany: 2011-04-28, 13:30   

do Siedlec... to chyba jasne

Logan 

Wysłany: 2011-04-28, 20:07   

for napisał/a:
w zwiazku z tym ze nowy prezes TP Bocian - Dominik Krupinski (gratulacje)

przylaczam sie do gratulacji z nadzieja ze nowy prezes=nowa (lepsza) postawa zarzadu do dzialan lokalnych ;)

for napisał/a:
mam nawet plan w stosunku do jednej gory ale bede potrzebował pomocy ;)

for, jak chcesz miec stosunek z gora to wnioskuje ze to BABIA :mrgreen:

for napisał/a:

a pytales prezesa jak widzi nasza dzialalnosc :?: bo ja bym chcial wiedziec co mozemy (Kolo) robic, czego oczekiwalaby od nas centrala, czego mozemy oczekiwac od centrali itp. itd. bo jak to ma byc jak dawniej (czyli prawie 0 wsparcia dla pomyslow ochroniarskich-niekomercyjnych) to ja dziekuje
ogolnie jestem za, chetnie wlacze sie w jakies dzialania w miare mozliwosci, glownie czasowych :oki:

P.S. Jaka reaktywacja :?: MKTPB ciagle dziala... w podziemiu ... na ogol jakiejs kamienicy przy krakowskim rynku :]

marcinmwt 
Pan jarząbek

Wysłany: 2011-04-28, 20:11   

for napisał/a:
Ja też jestem ZA jeśli potrzebujecie takiego ludka jak ja!

maciek 

Wysłany: 2011-04-28, 22:01   

propozycja jest taka: określcie kierunki Waszej działalności- czyli co w ramach specyfiki lokalnej chcielibyście robić w ramach MKTPB. Myślę że jak przyjdzie co do czego to wasza zamierzenia uda się przepchnąć na Zarządzie ;)

maciek 

Wysłany: 2011-11-07, 20:15   

W kontekście tego co się dzieje to już chyba nieaktualne. Zresztą i tak zainteresowania nie było

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2011-11-07, 21:09   

no właśnie, For, co z tamtym Twoim tematem i zaangażowaniem w bieżącej sytuacji ??

wiem że TPB działa miejscami w Małopolsce, ale nie działa jako struktura...
i to warto byłoby omówić.

Było trochę projektu pustułkowego (ma być rozwijany) realizowane, były dni wierzby głowiastej itd. Nie mówmy że nie ma ich w naszym regionie, tylko że te działania nie są w żaden sposób koordynowane czy cuś...

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Logan 

Wysłany: 2011-11-07, 21:21   

maciek napisał/a:
W kontekście tego co się dzieje to już chyba nieaktualne. Zresztą i tak zainteresowania nie było

to chyba nie do konca tak, zainteresowanie bylo duze kiedy kolo powstawalo i rozwijalo sie, ale wtedy jakos nie bardzo wyszla wspolpraca z centrala co zniechecilo czesc osob i teraz pewnie ta czesc juz nie ma ochoty tego ciagnac, tym bardziej ze wiekszosc osob z dawnego aktywnego skladu teraz zajmuje sie innymi sprawami i nie ma czasu na angazowanie sie w jakies dzialania TPB, zwlaszcza jezeli te dzialania nie sa zbiezne w rozumieniu czlonkow kola i centrali...

Pełek napisał/a:
yły dni wierzby głowiastej itd.

te akcje chyba nie mialy nic wspolnego z kolem malopolskim tylko proszowickim (tak sa podpisywane te akcje na stronie TPB chociaz jednoczesnie takie kolo nie figuruje w strukturach Bociana :roll: )

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2011-11-07, 21:46   

No właśnie... a proszowice to nie w Małopolsce? no i kwestia jak to jest na stronie... przecież na stronie jest małopolskie... stąd się zastanawiam jak to wyglądało formalnie...

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

maciek 

Wysłany: 2011-11-08, 14:07   

Logan napisał/a:
zwlaszcza jezeli te dzialania nie sa zbiezne w rozumieniu czlonkow kola i centrali...

Logan - chodziło właśnie co zrobić, żeby były zbieżne. Po zmianach personalnych myślę że było to jak najbardziej realne, stąd pytanie.

Logan 

Wysłany: 2011-11-08, 15:28   

Cytat:
Logan - chodziło właśnie co zrobić, żeby były zbieżne. Po zmianach personalnych myślę że było to jak najbardziej realne, stąd pytanie.

moze, ale wydaje mi sie ze schemat zalatwiania spraw na odleglosc nie zdaje egzaminu i chyba nie tylko w naszym przypadku (i w ogole Bociana)
zeby jakas organizacja dobrze funkcjonowala musi byc ktos kto na miejscu zajmuje sie papierologia i ma mozliwosc oficjalnego dzialania a nie czeka na reakcje i akceptacje z centrali
inna sprawa ze w kole (przynajmniej w poczatkowym skladzie, nie wypowiadam sie za wszystkich) byly glownie osoby zainteresowane dzialaniami ochroniarskimi-praktycznymi, terenowymi (z czego jedna sprawe udalo sie dociagnac do konca ;) ale bez wsparcia z centrali) a nie prowadzeniem jakichs projektow

ja odpadam z kola, glownie z braku czasu i wiary w celowosc jego istnienia :roll:

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2011-11-09, 08:01   

przez kilka lat staralem sie dzialac w Bocianie i poswiecilem kupe czasu na rozne sprawy. Kazdy wie ze z mojej strony zawsze bylem za organizacją. Niestety to co sie dzieje po raz kolejny utwierdzilo mnie w przekonaniu ze juz nie warto sie angazowac. Nie jestem przeciw organizacji, wrecz przeciwnie licze ze czlonkowie Bociana na Walnym uzdrowią organizację.
A póki co myślę ze Pełek moglby podzialac w malopolsce z OTOPem - moglbym wtedy pomagac jako szary członek :]
Jerszcze jedno chcialbym przeprosic MKTPBowców za swoja decyzję, jestem porywczy jak wiecie i jak sie wsciekne to działam bez zastanowienia :] . Jesli ktos chcialby pociągnąc koło Małopolskie to bede sie bardzo cieszyl. Licze na młodszych - Alcedo, Pełek ? Hę...?

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

maciek 

Wysłany: 2011-11-09, 08:28   

a może byłaby by okazja pogadać o tym na miejscu? Będę w Krakowie 22 list. - może jakieś spotkanko wieczorkiem w pubie? ;)

Odpowiedz do tematu