PRZYRODA Strona G堯wna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U篡tkownicyU篡tkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Obozy i dzia豉lno嗆 Ma這polskiego Ko豉
Autor Wiadomo嗆
Logan 

Sk康: Krak闚
  Wys豉ny: 2005-10-07, 11:02   Obozy i dzia豉lno嗆 Ma這polskiego Ko豉

W ostatni dlugi weekend padziernika organizujemy oboz sowiarski w Beskidzie Wyspowym. Szczegoly podesle zainteresowanym ale z uwagi na sprawy organizacyjno-terenowe na oboz moze pojechac do ok. 15 osob. Preferowane sa osoby z doswiadczeniem gorskim a takze ptasim a najlepiej sowim :wink: Wymagany sprzet gorski, latarki i jesli ktos ma magnetofon, zakaz marudzenia :twisted: Jak to w przyrodzie nie daje gwarancji ze cos bedzie ale powinno :oki: Termin zgloszen do ok. 15.X.

green power 
autor 100000 posta

Sk康: Radom/Warszawa
Wys豉ny: 2005-10-07, 11:34   

a co mam rozumie pod poj璚iem "sprz皻 g鏎ski", bo rzadnym specjalistycznym sprz皻em wspinaczkowym to ja nie dysponuje;)

for 
teriolog
Zg鏎mysyn

Sk康: G鏎y
Wys豉ny: 2005-10-07, 11:34   

ja z zon? sie pisze...hehe tylko co z psem zrobie!
Logan napisz koszty - bo to wszystkich interesuje, to samo dojazd etc.

[ Dodano: 2005-10-07, 12:38 ]
green power napisa/a:
a co mam rozumie pod poj璚iem "sprz皻 g鏎ski", bo rzadnym specjalistycznym sprz皻em wspinaczkowym to ja nie dysponuje;)

GP...stary a gdzie chcialbys sie wspinac?
Loganowi chodzilo raczej o sprze typu - buty trekingowe, czo堯wki, spiwory, goretex, polar, itd

Nie lubi tzw. zr闚nowa穎nego rozwoju!!!!

green power 
autor 100000 posta

Wys豉ny: 2005-10-07, 18:45   

forestman napisa/a:
GP...stary a gdzie chcialbys sie wspinac?

no w豉nie nigdzie :wink: , taki sprz皻 to ok, po g鏎kach moge miga :mrgreen:

maciek 

Sk康: z lasu i g鏎...
Wys豉ny: 2005-10-07, 20:28   

ㄆkasz, bardzo ch皻nie bym si wybra, pomyl jeszcze nad tym i do 15 na pewno dam zna. Jednak mam du穎 wyjazd闚 w tym miesi?cu i nie wiem jak to rodzina prze篡je.. :roll:

Tak瞠 na razie nic nie obiecuj...

green power 
autor 100000 posta

Wys豉ny: 2005-10-07, 20:33   

Ma熥u napewno dadz? sobie rade, to tylko weekend :wink: , a Ty odwiedzisz stare mieci! :mrgreen:

Logan 

Wys豉ny: 2005-10-09, 20:26   

forestman napisa/a:
Loganowi chodzilo raczej o sprze typu - buty trekingowe, czo堯wki, spiwory, goretex, polar, itd

O taki mi chodzilo sprzet ale jesli ktos ma zapedy wspinaczkowe to znajde mu odpowiednie miejsce, zarowno w gore jak i w glab ziemi :twisted:

uaktualniam dane co do obozu:
ptaki sa- dzis m.in. soweczka, jarzabek.
dodatkowa atrakcja moze byc zabawa w chowanego w nocy z niedzwiedziem.
znalazlem noclegi pod sama Przelecza Rydza-Smiglego, szczegoly rozesle do zainteresowanych, ale taniej sie nie da :mrgreen: chyba ze pod chmurka. Mozna nawet psiny zabrac (do przedpokoju) - Forestman, tylko co bedzie jak zostawimy Twoja suczke z Miskiem :?: :8):
Maciek zapraszam
:!:

amikosik 

Sk康: Warszawa
Wys豉ny: 2005-10-09, 20:56   

Ja si zg豉szam razem z Ani? i poprosz o szczeg馧y.

green power 
autor 100000 posta

Wys豉ny: 2005-10-09, 21:18   

Logan napisa/a:
zabawa w chowanego w nocy z niedzwiedziem.
suuuper :twisted: :wink: ; ja mam nadzieje juz jestem zapisany bo jak na razie (z mojej strony)nie widze rzadnych przeciwwskaza; Amikosiki super!!, nie b璠ziemy musieli puszczyka z tamy puszcza, a mo瞠 jakas gitara sie znajdzie dla Ani?, na pewno kto b璠zie w stanie przywie (mam nadzieje...) :mrgreen:

Logan 

Wys豉ny: 2005-10-10, 07:06   

amikosik napisa/a:
Ja si zg豉szam razem z Ani? i poprosz o szczeg馧y.

Zapisuje, tym samym liczba chetnych powoli osiaga wysycenie ilosci miejsc noclegowych, jeszcze kilka osob sie nie zdecydowalo wiec poczekam do ok.15.
Najwazniejszym szczegolem jest fakt ze gosp.agro jest wysoko na przeleczy zeby bylo blizej w gory ale wpierw trzeba tam bedzie dopelznac - jak napisze gdy sie dowiem o busy miejscowe. Miejsce jest przestronne ale ze to srodek nie-sezonu dom nie jest calkiem ogrzewany wiec lepiej zabrac cieple spiworki. Zastanawiajcie sie od razu czy chcecie z wyzerka (obiadem) bo do sklepu to kawalek jest :wink:

Moze mi sie uda namowic Agate na zabranie gitare :?

Wszyscy majacy chody w meteo lub niebie niech zaczna je wykorzystywac zeby byla pogoda :!:

mglaaa 
Suwa趾i/Dzia責owo

Sk康: Dzia責owo
Wys豉ny: 2005-10-10, 07:27   

Pozdrowionka ㄆkasz dla Agi te !
Mmm :roll: pojecha豉bym bardzo chetnie..
zw豉szcza po tych ZA KR紘KICH Tatrach ostatnio
/nie Maciek ;) /
a mo瞠 Petera nam闚imy ty :mrgreen:

Jade 27 do Wroc豉wia, a to juz blisko ;)
mo瞠 na weekend by si uda這..
sprawdze i napisz :tup: zobaczymy

for 
teriolog
Zg鏎mysyn

Sk康: G鏎y
Wys豉ny: 2005-10-10, 08:16   

Logan napisa/a:
Forestman, tylko co bedzie jak zostawimy Twoja suczke z Miskiem

Logan nie strasz - Sonia to jeszcze Iron Maiden.

Logan napisa/a:
Moze mi sie uda namowic Agate na zabranie gitare

ja r闚nie mog zabra - tylko w nocy przeciez bedziemy goni (s逝cha) s闚, a nie spiewa :P
mglaaa napisa/a:
a mo瞠 Petera nam闚imy ty

czyzby koleg Rojka?
maciek napisa/a:
ㄆkasz, bardzo ch皻nie bym si wybra

Ma熥o coprawda juz nie czas na botanizowanie, ale bardzo by fajnie by這 gdyby przyjecha - grzaniec mi juz stoi 2 miesiace dla ciebie. :mrgreen:

Nie lubi tzw. zr闚nowa穎nego rozwoju!!!!

maciek 

Sk康: z lasu i g鏎...
Wys豉ny: 2005-10-10, 08:30   

forestman napisa/a:
mglaaa napisa/a:
a mo瞠 Petera nam闚imy ty

czyzby koleg Rojka?

Ano tak...

forestman napisa/a:
Ma熥o coprawda juz nie czas na botanizowanie, ale bardzo by fajnie by這 gdyby przyjecha - grzaniec mi juz stoi 2 miesiace dla ciebie.

m闚isz 瞠 nabiera mocy?

ㄆkasz a dok豉dnie w kt鏎ym miejscu planujesz ten ob霩? i co najwa積iejsze ile dni? Nawet jeli bym si nie za豉pa na ca造 (bo to przecie 1 listopada - s? i inne obwi?zki) to myl 瞠 cho na troch wpadn
a nocegiem si nie przejmuj - namiocik mam... wi璚 jak by nie starczy這 miejsc...

[ Dodano: 10 Pa 2005 09:32 am ]
mglaaa napisa/a:
zw豉szcza po tych ZA KR紘KICH Tatrach ostatnio

c騜, na Tatry to zawsze jest za kr鏒ko...

Logan 

Wys豉ny: 2005-10-10, 09:27   

maciek napisa/a:
ㄆkasz a dok豉dnie w kt鏎ym miejscu planujesz ten ob霩? i co najwa積iejsze ile dni? Nawet jeli bym si nie za豉pa na ca造 (bo to przecie 1 listopada - s? i inne obwi?zki) to myl 瞠 cho na troch wpadn
a nocegiem si nie przejmuj - namiocik mam... wi璚 jak by nie starczy這 miejsc...

to zeby bylo juz wiadomo podaje szczegoly, cos sie jeszcze moze zmienic bo noclegi dopiero mam ustalic:

Termin:
28.X (pi?tek) wieczorem – 31.X (poniedzia貫k) 3 noclegi
Miejsce:
Chysz闚ki – miejscowo mi璠zy S這pnicami a Jurkowem przy Prze喚czy Rydza-?mig貫go (ok. 800 m n.p.m) mi璠zy Mogielic? a υpieniem.
Dojazd: busami z Krakowa na P馧rzeczki – wysiada k. kocio豉 w Jurkowie i dalej w lewo do g鏎y do oporu jakie 4km, na prze喚czy przy cmentarzu w lewo na gospodarstwo agro. Chysz闚ki 103
Alternatywa polecana: dojazd do Limanowej albo Dobrej i stamt?d busami prosto do Chysz闚ek na prze喚cz.
Dla zmotoryzowanych: Z Krakowa najszybciej dojecha jad?c na Dobczyce –Winiow? – Kasin Wlk. i w Dobrej skr璚i na Jurk闚 albo z Krakowa na Gd闚 - Tymbark i dalej na Dobr?. Nie jecha przez S這pnice chyba 瞠 samochodem 4X4 lub konno, na piechot te nie radz bo mo積a pob?dzi.
Cena: 10-15z za nocleg, 8z za obiad – jeszcze dopytam.
Sprz皻: g鏎ski, ciep豉 odzie i piwory, latarki z zapasem bakterii, dobrze by by這 te ze 2 magnetofony z kasetami z g這sami s闚 lub inny podobny sprz皻.
Plan:
Pi?tek noc – kr鏒kie wyjcie
Sobota rano – rekonesans na Mogielic ok. 4-5h
Sobota/niedziela i niedziela/poniedzia貫k nocne wabienia.
jak b璠zie czas, ochota i si豉 to mo瞠 ognisko.
A jak nie b璠zie pogody to ... lepiej zabra co od deszczu.

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Sk康: Bytom
Wys豉ny: 2005-10-10, 10:37   

Ja si wst瘼nie pisze na dwie osoby! Ja i Agata, ale 15 jeszcze potwierdze dok豉dnie!
Nie wiadomo tez kiedy wypadnie ob霩 na Gocza豉ch... ale to te do 15 powinno si wyjani, a od tego te zale篡 czy pojade w g鏎y.

Czy nie s?dzicie 瞠 lepiej ten temat po?czy z "Obozami sowiarskimi" w Ptakach? Tak 瞠by wszyscy zainteresowani takim wyjazdem nie skakali i nie szukali po ca造m forum w r騜nych w?tkach?

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

I N F O R M A C J A
Forum Przyroda wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas korzystania z naszych us逝g. Je郵i kontynuujesz przegl康anie naszej strony bez zmiany ustawie przegl康arki, oznacza to, 瞠 wyra瘸sz zgod na u篡cie tych plik闚. Pami皻aj, 瞠 w ka盥ej chwili mo瞠sz zmieni ustawienia swojej przegl康arki

© PRZYRODA.org | Noclegi Świerże Górne, Kozienice, Chinów - wysoki standard, niskie ceny!

phpBB by przemo  
POLECAMY
hwww.lto.org.pl

www.kuling.org.pl

www.kp.org.pl

www.nietoperze.pl

REKLAMA

.