PRZYRODA Strona G堯wna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U篡tkownicyU篡tkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Obozy i dzia豉lno嗆 Ma這polskiego Ko豉
Autor Wiadomo嗆
Pe貫k 
Wielki Integrator

otop

Sk康: 50.068N,19.918E
Wys豉ny: 2008-04-18, 15:14   

Logan, no to mam nadziej 瞠 wtedy mi sie co uda w tej materii zrobi ;)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Logan 

Sk康: Krak闚
Wys豉ny: 2008-04-21, 11:54   

Pe貫k napisa/a:
Logan, no to mam nadziej 瞠 wtedy mi sie co uda w tej materii zrobi

Pelek to beda jakby po czesci Twoje pisklaki wiec powinienes sie nimi zainteresowac (chyba ze jak kazdy kaczor wolisz z kumplami lowic ryby :] )

a na powaznie to mialem pojechac na zbiornik wczoraj ale pogoda byla jaka byla...
moze uda mi sie w kolejny weekend ale jezeli nie to trza bedzie zmienic strategie:
w ktorys weekend majowy/czerwcowy pojechac na zbiornik wypatrywac rodzinek i tam gdzie sie pojawia sprawdzic czy na budkach lub pod nimi nie ma sladow bytnosci traczy (czyli czy sa np. ob....e, chociaz nie wiem czy tracze zostawiaja takie slady :roll: ) Jezeli beda mlode gdzies plywac to pozniej (w lecie albo jesienia) zrobimy oboz i pozagladamy do budek.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

I N F O R M A C J A
Forum Przyroda wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas korzystania z naszych us逝g. Je郵i kontynuujesz przegl康anie naszej strony bez zmiany ustawie przegl康arki, oznacza to, 瞠 wyra瘸sz zgod na u篡cie tych plik闚. Pami皻aj, 瞠 w ka盥ej chwili mo瞠sz zmieni ustawienia swojej przegl康arki

© PRZYRODA.org | Noclegi Świerże Górne, Kozienice, Chinów - wysoki standard, niskie ceny!

phpBB by przemo  
POLECAMY
hwww.lto.org.pl

www.kuling.org.pl

www.kp.org.pl

www.nietoperze.pl

REKLAMA

.