PRZYRODA Strona G堯wna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U篡tkownicyU篡tkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Imprezki na Gorcu
Autor Wiadomo嗆
for 
Zg鏎mysyn

Sk康: G鏎y
Wys豉ny: 2012-12-19, 23:36   

lepiej w lutym bo w styczniu oboz Felkowy na ktorym bede wiec....wymyslta termin - najlepiej pod koniec lutego bo sowy sie zaczynaj ;) - ja bylbym za Niemcow (musze wyskoczyc na Radziejow) ale Gorc tez mi pasi :]

Nie lubi tzw. zr闚nowa穎nego rozwoju!!!!

Logan 

Sk康: Krak闚
Wys豉ny: 2012-12-20, 17:35   

Wstepnie bym sie pisal na zimowe bacowanie, bez wzgledu na miejsce (byle nie jakies schronisku w stylu tego na Leskowcu) ale deklarcje ostateczna pewnie bede mogl podac dopiero przed sama wyprawa, wiec nie mam preferencji co do terminu.
Rok temu proponowalem jakies schronisko w Pasmie Jalowieckim gdzie chetnie bym sie wybral zima.

mYszak 

Sk康: Tworkowa,Krak闚
Wys豉ny: 2012-12-20, 17:59   

Ja te si wst瘼nie pisz, pod warunkiem ze nie bede mial jakiejs bardzo powaznej kolizji terminow

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

I N F O R M A C J A
Forum Przyroda wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas korzystania z naszych us逝g. Je郵i kontynuujesz przegl康anie naszej strony bez zmiany ustawie przegl康arki, oznacza to, 瞠 wyra瘸sz zgod na u篡cie tych plik闚. Pami皻aj, 瞠 w ka盥ej chwili mo瞠sz zmieni ustawienia swojej przegl康arki

© PRZYRODA.org | Noclegi Świerże Górne, Kozienice, Chinów - wysoki standard, niskie ceny!

phpBB by przemo  
POLECAMY
hwww.lto.org.pl

www.kuling.org.pl

www.kp.org.pl

www.nietoperze.pl

REKLAMA

www.sadistic.pl

.