PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2007-10-22, 07:45
Która polska partia jest najlepsza dla przyrody?
Autor Wiadomość
krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-11, 14:37   

Srokacz chwilowo nie wierzy w Boga więc pewnie teraz McGayver'a ma na swym ołtarzyku
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-11, 16:52   

Jurek7 napisał/a:
Mnie to też interesuje: czy Samoobrona przez trzy lata jak jest w sejmie złożyła CHOCIAŻ JEDEN projekt ustawy, poza sławnym zwalniaj?cym rolników ze spłacania kredytów. :?: :?: :?:

Proszę o konkretne przykłady ;-)

Czytałem gdzie statystyki - LPR razem z Sam?bron? złożyły co poniżej palców jednej ręki projektów ustaw, za to dużo interpelacji, bo to łatwo skrobn?ć i none medialnie. Łatwo skrobn?ć a jeszcze łatwiej spisać od kogo jak to zrobiła jaka posłanka z Samejbrony i były poseł tejże Witaszek.

sisiek 

Wysłany: 2004-03-11, 21:45   

problem polega na tym, że poparcie dla leperjady wzrasta nieustaj?co. A to znaczy że w naszym społeczeństwie mamy sporo osób o wiadomoci i ogl?dzie rzeczywistoci zbliżonym do Mc Sroki :) albo raczej :cry:
P.S. mam nadzieje że Srokacz się nie obrazi za przyrównanie go do jego idola.

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 00:11   

Przeprosilem za wszystko w kuluarach, przyznaje do sie do bledu i nie robie tego pod wplywem tego co tu piszecie, poprostu sam sobie wyjasniam rozne rzeczy, jak chcecie to przeczytajcie, jeszcze raz przepraszam za rozne glupoty, czuje sie terz w porzadku, tylko ciekawe jakie podstawy mial Winer zeby nazywac mni kaznodzieje, kiedy jeszcze nieeatakowalem forumowiczow, uwazam ze to o nim dobrze nie swiadzczy, czy ty wiesz ile ja chodze po urzedach w sprawach ochrony przyrody ???, ile chodze kilometrow po polach , ile wiosek przemierzam, pozatym nie ograniczam sie tylko do ochrony przyrody, interesuje mnie rowniez fizyka, chemia i inne dziedziny, bo czlowiek powinien zajmowac sie wszystkim, nie pisz mi o wolontariacie bo jedno to zamalo, dla mnie czlowiek, jest wartosciowy jezeli jest wszechstronny, trzeba sie interesowac sie wszystkim.
Ja daze do poznanie zagadnien ochrony przyrody, chemi, fizyki, astronomi, matematyki, j.polskiego itp.
Znowu mi sie psuja literki - mam nadzieje ze wkrotce problem zniknie

Niewiem dlaczego on zaatakowal mnie tym kaznodzieja, chyba ludzka zazdrosc, albo dla niego to dalekie i niedostepne , mysli ze motor, wolontariat i przyroda to szczyty.

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 00:31   

Qrde nie moge nic już zeedytować , a nie potrzebnie się czepilem mimo ze Winer napisal op mnie kaznodzieja, a on zapewne zartowal, musze sie wyluzować, niech sie kazdy interesuje czym chce, po co sie czepiam jak nie kulturalny czlowiek, takie cos do niczego nie prowadzi :oops: :cry: .
Dobra poprawka głpoty napisałem z tymi obelgami w tym powyższym pocie.Winer to dobry goć i reprezentatywny goć, o wszechstronych zainteresowaniach no bo wkońcu pomaga dzieciom, interesuje się motocyklami i lubi przyrode. To ja przesadzam, takie dzialania jak Winera należy popierać, poprostu ja musze spuscic z tonu, poc co towrzyc jakies wyscigi że ja to jestem taki Wielki a każdy jest głupi, koncze z takim mysleniem , nalezy się szanować, każde działanie jest Wielkie jeżeli służy dobroci, a jeżeli ja chce upychac do glowy co sie da bardzo dobrze , ale bez takich hamskich moich numerów , no cóż srokacz podda się torturom jak bedzie do tego okazja.

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-03-12, 00:50   

Cytat:
Niewiem dlaczego on zaatakowal mnie tym kaznodzieja, chyba ludzka zazdrosc, albo dla niego to dalekie i niedostepne , mysli ze motor, wolontariat i przyroda to szczyty.
- Srokacz nie prowokuj mnie.

Napisałem, że nie ma się co przejmować Twoim gadaniem od rzeczy, bo zmieniasz pogl?dy częciej niż ja skarpetki. Bredzisz co od rzeczy po czym następnego dnia wszystko negujesz. Poza tym dużo mówisz o dobroci, miłoci do człowieka itd., właciwie od tego Twojego gadania o dobroci to mi się bzygać chce, dlatego napisałem, że tylko gadać potrafisz o tej pomocy dzieciom i nic więcej. Ja Ci napisałem, że czynnie pomagam dzieciom i nie tylko - to Ty mi odpisałe, że ja jestem morderc? i degeneratem :shock: Poprostu jeste niezrównoważony i to wszystko na ten i inne tematy.
Dzi wszystkich przepraszasz po tym jak napisałem, że masz ze sob? problemy natury psychiatrycznej i obrażasz ludzi. A już w następnym pocie (czyli tym) znowu zaczynasz swoje filozofie, sugeruj?c że mogę być zazdrosny o to, że potrafisz tak majaczyć na forum.
Cytat:
Niewiem dlaczego on zaatakowal mnie tym kaznodzieja, chyba ludzka zazdrosc

I nie pisz mi, że Twoje chodzenie po polach pomaga biednym dzieciom albo bycie Przewodnicz?cym pomaga ludziom potrzebuj?cym pomocy. Podałem Ci konkretny przykład jak ja pomagam, ale tego nie przewidziałe, nie przewidziałe, że taki degenerat, zazdronik i zapijaczony morderca jak ja może co czynić dobrego i potrzebnego a nie tylko gadać jak Ty.
Wkurzasz mnie Srokacz. Myslałem, że jednak znowu uwierzyłe w Chrystusa - przeprosiłe w kuluarach, a tutaj znowu zaczynasz swoj? chor? gadkę.

Srokacz i mam dla Ciebie jeszcze rade, może nie bierz na siebie zbyt wiele, bo widze, że wszystkiego nie możesz udĽwign?ć i bardzo się w tym gubisz. Znowu co innego piszesz a co innego robisz. Zwróć uwagę na ortografię, albo przestań pisać, że interesujesz się j.polskim i nie pisz też przez "rz" - Ty Panie wszechstronny, bo wci?ż się omieszasz. (I nie myl przypadkiem, że to jedyny bł?d w tym pocie)

Mylałem, że Ci odpuszcze po przeprosinach ale widzę, że Ty ewidentnie nie chcesz ze mn? zgody
Cytat:
nie pisz mi o wolontariacie bo jedno to zamalo, dla mnie czlowiek, jest wartosciowy jezeli jest wszechstronny
- wci?ż jedno jest pewne, gadać to Ty dużo potrafisz... :?

EDIT: Srokacz - jak Bolka trampki, że za Tob? nie nad?żam, przed chwil? w odpowiedzi na Twój powyższy post, sprowokowany rugam Cię ile wlezie, nie zd?żyłem odpisać, a Ty już znowu zmieniłe opcje :shock: :?
Wobec Twojego drugiego postu odwołuję połowę mojego postu, jednak zostawię to na wszelki wypadek, jak by Ci się jutro znowu odmieniło.

Ostatnio zmieniony przez Winer 2004-03-12, 00:58, w całości zmieniany 2 razy  

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 00:52   

Może Szanowyny Mopek nie będzie miał pretensji że zakładam trzeci post pod rz?d, ale przyszło mi co do głowy.

Czy wolicie się szybko rzucić na pieni?dze ??? ( Unia ), czy może wolicie sprawiedliwoć bo czy Lepper pomoże rolnikom czy nie lub czy zmniejszy podatki to on nie pozwoli rozpsrzedawać naszej ziemi .

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 01:01   

No bo tak przeprosiny s? bardzo szczere, a w tamtym pocie obraziłem cię przez przypadek dała znać się moja stara cecha kiedy daje się sprowokować jak kto mnie obraż, bo naprawde nie było podstaw żeby mówić że jestem kaznodziej?, a chodzenie po polach nie miało być w aspekcie pomocy dzieciom co innego ochrona przyrody a co innego dzieci, wszystko jest ważna , bieda w szkołach, biedne dzieci, kiepska sytuacja niektórych klubów sportowych, zasugerowałe jakbym ja mówił że chce się tylko skupiać na dzieciach, owszem to jest ważne , ale s? też inne dziedziny , więc nie powiniene miszać chodzenia po polach z pomaganiem dzieciom, a z tym językiem to jest błachostka, któr? mogę skorygowac w następnym pocie, to że dotychczas pisze bez przyłożenia stylowego na forum nic nie znaczy, że nie umię pisać poprawnie, może mylisz że jak składam na do Urzędu Wojewódzkiego wniosek to w takiej włanie formie ???.

Ale dobra nie rozstrz?sam , byłem rozchwiany duży czas na tym forum, a Winer mógł sobie tak napisać i wszystko jest w porz?dku, nie ma sensu ci?gn?ć tej dyskusji, ja popepłniałem błędy.Winer-Zwycięzca :wink:

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-03-12, 01:09   

Cytat:
Winer-Zwycięzca
- daj spokój, jaki zwycięzca, poprostu z takim Tob? jak teraz całkiem inaczej się gada i czyta.
Srokacz - oby tak dalej :!: :wink:

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 01:12   

No to fajnie, Winer to m?dry człowiek , będę o tym pamiętał że dostrzegł to że zrozumiałem moje błędy i teraz się nawet do mnie umiecha :wink:

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-12, 10:24   

Winer napisał/a:
od tego Twojego gadania o dobroci to mi się bzygać chce

Co Ci się chce? :mrgreen:

sisiek 

Wysłany: 2004-03-12, 10:43   

Srokacz napisał/a:

Czy wolicie się szybko rzucić na pieni?dze ???

ja bardzo chętnie się rzucę :D

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2004-03-12, 17:21   

Pozwolilam sobie przeniesc ten temat do Kuluarow. Chyba juz najwyzszy czas byl na to. Dyskusja jest nie tylko nei na temat od kilku postow ale i...

...sami wiecie :mrgreen:

[i] Winer [i]

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 22:29   

Lepper ma szanse na zwycięstwo, może i dobrze żeby tak się stało.

Gajowy 

Wysłany: 2004-03-15, 16:14   

no to doczekalimy się nowej partii
http://www.zieloni.org.pl/

Odpowiedz do tematu