PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2007-10-22, 07:45
Która polska partia jest najlepsza dla przyrody?
Autor Wiadomość
krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-10, 08:52   

Srokacz... normalnie .... ręce (i nie tylko) opadaj?
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-03-10, 09:35   

No tak, we wsiach to dopiero mędrcowie żyjo, i krow wydoje, i jajko z kurnika zbioro, nie to co te łazegi z miast co nwet poprownie pisac nie umiejo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

grzegorzb 

Wysłany: 2004-03-10, 11:30   

według ostatnich wieci głosowanie nad now? ustaw? ma być w tym tygodniu ale PO,PiS i Leperiada już zapowiedziały jej odrzucenie jako bzdurnej.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-10, 11:53   

grzegorzb napisał/a:
[...]już zapowiedziały jej odrzucenie jako bzdurnej.

a faktycznie jest taka bzdurna ???? pytam bo nie siedze na bież?co w polityce :roll:

grzegorzb 

Wysłany: 2004-03-10, 13:08   

bzdurna w ich odczuciu - bo przyroda najważniejsza a gdzie rozwój itp... duperel...

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-10, 18:31   

Srokacz :oops: się.

Pocieszam się tym, że w ci?gu najbliższego miesi?ca zmienisz preferencje partyjne kilka razy, a do wyborów ze 100, z czego 80 razy na partie nieistniej?ce.

Srokacz

Wysłany: 2004-03-10, 22:34   

Człowieka się ocenia za to co robi, widać niektórzy ludzie m.in tutaj na forum s? troche cofnięci w rozwoju ja znam spox ludzi którzy widz? ten fenomen przyrody i całkowicie z ni? współżyj?.Czego mijesz się z krowy czy z kur, tak się żyło od zawsze.Musicie też zrozumieć że mimo to że jemy mięso np: ja jem , trzeba szanować krowy i kury .Na szczęcie ja nie bazuje tylko na nieco pustej w niektórych momentach wiedzy przyrodniczej, interesuję się też ekologi?( w ekowiecie to jest bardzo dojrzałe spojrzenie ludzi na wiele spraw).M?dry człowiek nie ucieka od elementów naszego wiata.Jak zapytam się was o UFO też zanegujecie ???, jak tak to Ľle, bo chodzilicie za UFO, widzielicie?, jak nie to nie mówcie że nie istnieje.Tacy chyba s? przyrodnicy z miasta, ludzie ze wsi wiedz? co to jest dobroć .Przymomina mi się teraz wiele zubożałych ludzi z miasta, którzy namiewaj? się z ludzi ze wsi " masz w domu trakotr", "hodujesz kury ". Ja jednak wiem że mam piękne wartoci i mylę że jakie dziewczynie włanie to się spodoba: wrażliwy obrońca przyrody, długie włosy, fajny ubiór, bo kto by się chciał zadawać ze zubożałym człowiekiem co nie wie co to dobroć.

Lepper jest w porz?dku , człowieka ocenia się po tym co robi, ale tutaj widze prymitywom nie spasowało, że jest pewnie wisokowcem, dla mnie on nie jest badziewiem, jest to fajny człowiek ze wsi , który kocha swoj? ziemię i będzie o ni? walczył, oceniam go po tym co robi.

Nie ma na co czekać, musze się skumać z ekologami z Rzeszowa, oni myl? o wiele dojrzalej niż przyrodnicy, maj? wielkie serce.

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-03-11, 09:33   

Srokosz, tu na forum nie ma ludzi cofniętych w rozwoju, mój tekst pisałem ssarkastycznie aby zrozumiał o czym ty mówisz. Ja się z takcih ludzi nie mieje, ty mi dajesz na przykład traktor, mieszkam w Ursusie, wiesz z czego słynie ta dzielnica?? Jak złamiesz sobie nogę, albo zostaniesz ciężko poturbowany w jakim wypadku, to ludzie na wsi ci nie pomog?...

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-11, 10:22   

Srokacz napisał/a:
Lepper jest w porz?dku , człowieka ocenia się po tym co robi, ale tutaj widze prymitywom nie spasowało, że jest pewnie wisokowcem, dla mnie on nie jest badziewiem, jest to fajny człowiek ze wsi , który kocha swoj? ziemię i będzie o ni? walczył, oceniam go po tym co robi.

Srokacz, a to że Samoobrona mieni?ca się obrońc? nabiedniejszych ma najbogatszych posłów w całym Sejmie nie zapala Ci lampki w mózgu?

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-11, 12:10   

Szybszy napisał/a:
Srokacz, a to że Samoobrona mieni?ca się obrońc? nabiedniejszych ma najbogatszych posłów w całym Sejmie nie zapala Ci lampki w mózgu?

albo "kurwików" ze złoci w oczach :?: :twisted:

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-03-11, 12:57   

Adam Tarłowski napisał/a:
Srokacz ty to masz jednak poczucie humoru...
- obawiam się, że nie chodzi tu o poczucie humoru a o zupełnie co innego.

Cytat:
Czego mijesz się z krowy czy z kur
- te, Przewodnicz?cy, Przedstawicielu, członku, kolego Edisona, Kopernika i Platona - kiedy Ty w końcu zobaczysz, że ludzie z Ciebie się miej? :shock: :?: (nie z kur)

Cytat:
Człowieka się ocenia za to co robi
Jeli chodzi o moje dokonania:
To jestem Przewodnicz?cym CBA "Wilga" :res:

Cytat:
Pocieszam się tym, że w ci?gu najbliższego miesi?ca zmienisz preferencje partyjne kilka razy
- nie tylko partyjne. W ci?gu ostatniego miesi?ca Srokacz: - wierzył głęboko w Boga, ale mu się odmieniło,
- walczył ze sportem jak ze złem, ale mu się odmieniło,
- piętnował muzykę m.in. "grunge", ale mu się odmieniło,
- tępił alkohol, ale mu się odmieniło,
...nikt nie zna dnia ani godziny kiedy Srokacz zaatakuje :wink:

Cytat:
Srokacz (...), mój tekst pisałem ssarkastycznie aby zrozumiał o czym ty mówisz.
- obawiam się, że to nie realne :shock:

Cytat:
Lepper jest w porz?dku
- pewnie idzie w jednym rzędzie razem z Tob?, Edisonem itd.

Cytat:
widać niektórzy ludzie m.in tutaj na forum s? troche cofnięci w rozwoju

Cytat:
ale tutaj widze prymitywom nie spasowało
- a mi się wydaje, że mylisz nas ze swoimi kolegami z klubu nosz?cych białe fartuchu tył na przód - gdzie u Was jest taki klub? W Lublinie jest w Amramowicach, warszawiaków woż? do klubu w Tworkach - dzielnicy miasta Pruszkowa, oddalonego o 18 km od centrum Warszawy, a Ty należysz do jakiego miejscowego czy gdzie indziej?

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-11, 13:57   

Srokacz napisał/a:

No więc owieć mnie, co robi Lepper? Nawet nie "co robi zasługuj?cego na szacunek" ale w ogóle czy cokolwiek co robi? Bo jak dla mnie tylko gada. Czy np. samorz?dowcy z Samoobrony maj? gdzie jakie sukcesy? Jaki rozs?dny projekt ustawy złożony przez Samoobronę? A właciwie powinienem powiedzieć - JAKIKOLWIEK projekt ustawy?

Srokacz, Ciebie chyba trzeba edukować przez przyciskanie do muru i zmuszanie do konkretów. Generalnie stosujesz zasadę "wymyleć i uciec" tzn. ładujesz emocjonalny manifest i jak ognia unikasz konkretów lub w ogóle nie odpowiadasz na krytykę po czym po przerwie płodzisz kolejny manifest.

Przyznaj się - lubisz Leppera, bo tak jak on chciałby hodować dziobaki australijskie. :twisted:

Mniej emocji, więcej mylenia. Po pierwsze nie boli, po drugie ma kolosaln? przyszłoć. :wink:

Jurek7 

Wysłany: 2004-03-11, 14:10   

Mnie to też interesuje: czy Samoobrona przez trzy lata jak jest w sejmie złożyła CHOCIAŻ JEDEN projekt ustawy, poza sławnym zwalniaj?cym rolników ze spłacania kredytów. :?: :?: :?:

Proszę o konkretne przykłady ;-)

SMUGA 
arborysta

Wysłany: 2004-03-11, 14:25   

Mam pytanie...
Na zdjęciu zamieszczanym przy postach SROKACZA jest on, czy... McGayver?... :wink:

- Wojtek M.

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-03-11, 14:26   

Cytat:
czy... McGayver?...

Mac we własnej osobie :mrgreen:

MoLoS.pl - ekspertyzy

Odpowiedz do tematu