PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2007-10-22, 07:45
Która polska partia jest najlepsza dla przyrody?
Autor Wiadomość
ptasiarz 
Sz. H.

Wysłany: 2007-10-26, 19:42   

Acha, to jakaś sztuczka.
Kamil napisał/a:
BeaJola napisał/a:
Elder Brain, za takie sztuczki sam dostaniesz bana
właśnie :evil:

Właśnie :evil: :!:

Kamil 

Wysłany: 2007-10-26, 19:43   

ptasiarz, przeczytaj to :arrow:
BeaJola napisał/a:
Pełek, stary numer: [y.u] i Elder myśli, że jest dowcipny
zamiast kropki powinno być "o" i sztuczka działa,chodzi o to że po wpisaniu takiej formuły każdy widzi w jej miejscu swój nick ;-) rozumiesz :>

Elder Brain 

Wysłany: 2007-10-27, 00:05   

Dziękuję za liczne odpowiedzi- mimo że niewiele z nich wynika. Post z użyciem you miał zwrócić uwagę na poprzedni post który brzmiał tak:
Cytat:
Mam pytanie- dlaczego mój temat został tu żywcem wycięty i tym samym "upolityczniony"? Polityka pojawiła się przecież tylko na chwilę- a całość w ogóle tu nie pasuje. Co w reszcie komu przeszkadzało spisanie tu moich porad...? Myślę że powinienem być o tym przynamniej poinformowany.

A skoro nie dostałem odpowiedzi- to powinienem ją otrzymać teraz...

jaboja 

salamandra

Wysłany: 2007-10-27, 01:34   

Elder Brain napisał/a:
Już wiem kto to zrobił- był to "[you]", powinien stracić swoje stanowisko i zostać zbamowanym!

A ja sugeruję bana dla Eldera Braina za prowokatorskie używanie instrukcji [you].

ptasiarz 
Sz. H.

Wysłany: 2007-10-27, 10:22   

Kamil napisał/a:
ptasiarz, przeczytaj to :arrow:
BeaJola napisał/a:
Pełek, stary numer: [y.u] i Elder myśli, że jest dowcipny
zamiast kropki powinno być "o" i sztuczka działa,chodzi o to że po wpisaniu takiej formuły każdy widzi w jej miejscu swój nick ;-) rozumiesz :>

Tak, rozumiem. :smile: Dzięki :!:

Elder Brain 

Wysłany: 2007-10-27, 13:15   

Mój temat został skasowany i wklejony po części tu! -Musicie być niezbyt inteligentni skoro kłucicie się nie zwracając uwagi na najważniejsze słowa.

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2007-10-27, 13:32   

Srokacz is back :twisted:
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Elder Brain 

Wysłany: 2007-10-28, 05:36   

Presze o odpowieć!

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2007-10-28, 08:45   

xhardcorex, :D :D :D Zawsze wraca TW "Sroka" :)

nie wiem czemu tak zostało zrobione, ale zostało... Napisz do żółtych / czerwonych... Oni mają takie uprawnienia ! :)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Joanna 

Wysłany: 2007-10-28, 09:05   

Tak zmieniając temat, a właścicie wracając do niego, ochrona przyrody staje się przynajmniej u nas na Ursynowie wabikiem wyborczym. A jest o co zabiegać, bo frekwencja w niektórych naszych komisjach wynosiła dziewięćdziesiąt kilka procent ;-) . Chłopaki wyczytali na ulotce wyborczej jednego posła "chciał ochronić kabackie płazy". Może i chciał, nie wiadomo co ktoś sobie w duszy myśli tyle że taki ktoś w niczym nam nie pomógł ani się do nas nie zgłosił. Nie można jednak napisać że skłamał... :roll: Generalnie uważam że są naprawdę sensowni ludzie w polityce, robiący bardzo dużo dla ochrony przyrody ale nie są w tej działalności "rozreklamowani" dla społeczeństwa. Nie zależy to chyba specjalnie od partii, np. ogólna postawa naszego ratuszu Wa-wy nie zmieniła się wcale od kiedy prezydentem jest osoba z PO w porównaniu z czasami Kaczyńskiego :? .

Odpowiedz do tematu