PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
Walne zgromadzenie członków TP Bocian
Autor Wiadomość
bocian-88 

Wysłany: 2011-11-02, 18:36   Walne zgromadzenie członków TP Bocian

jakoś cicho nikt o tym nie informuje a to już niedługo

Zarząd TP „Bocian” zaprasza członków Towarzystwa na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, które odbędzie się 19.11.2011 r. (sobota) w sali konferencyjnej Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, przy ul. Kazimierzowskiej 21. Rozpoczęcie obrad o godz. 11:00.

Program Zgromadzenia:

1. Uzupełnienie składu Komisji Rewizyjnej TP „Bocian”.

2. Sprawozdanie z pracy Komisji Rewizyjnej TP „Bocian” funkcjonującej do dnia ustąpienia Tomasza Filipa – członka Komisji.

3. Wolne wnioski członków TP „Bocian”.

warto żeby przyjechało jak najwięcej osób bo dzieje się w towarzystwie bardzo źle. Są szykowane bardzo poważne zarzuty wobec obecnie sprawującego władzę zarządu! warto żeby wszyscy członkowie wzięli udział w tym walnym aby się o tym dowiedzieć co się tam dzieje. Oczywiście każdy członek ma też siłę sprawczą oddając na tym walnym swój głos - pamiętajmy o tym - to najbardziej demokratyczny sposób na uzdrowienie sytuacji

mogą przyjechać nie tylko członkowie ale również niezrzeszeni sympatycy. Zapraszamy i do zobaczenia na Walnym!

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2011-11-06, 19:13   

bocian-88 napisał/a:
warto żeby przyjechało jak najwięcej osób bo dzieje się w towarzystwie bardzo źle. Są szykowane bardzo poważne zarzuty wobec obecnie sprawującego władzę zarządu!

Ojj, nieładnie obmawiać anonimowo, nieładnie ! I jak łatwo :lol:
Węszę wspólnotę interesu z ludkami stojącymi w kontrze do Bociana :P
Ciekawym, czy starczy Ci odwagi, by się nam przedstawić..

Kejbii
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-06, 23:23   

sam miałem ten temat zapodać bo jak wieść gminna niesie zrobiło się "ciekawie" ;) alem nieczasowy bo w papierach po uszy zagrzebany :P tu raczej też uprzedzając z góry polemiki nie podejmę chwilowo chyba, że jak już się z owych papierów wygrzebię :P

warto przy okazji zapoznać się z dwoma tematami związanymi pośrednio z tym wydarzeniem - póki jeszcze nie zostały ocenzurowane

temat pierwszy:

http://forum.bocian.org.pl/viewtopic.php?t=4501 (uwaga - lektura długa dla wytrwałych)

w tym temacie zostałem wymieniony z imienia i nazwiska przez Marka Kowalskiego. Z uwagi na to, że moja każda próba zarejestrowania się na tym ich forum kończyła się banowaniem pozwolę sobie odpowiedzieć tutaj - Marku Kowalski, jeśli będzie taka potrzeba pomogę każdemu kto będzie chciał naprawić tą niebywale patologiczną sytuację jaka nie od dziś panuje w TP Bocian. A z tego co czytam jest ona równie chora (jeśli nie bardziej) co w momencie pozbycia się mnie z TP Bocian w sposób brutalny i pełen pomówień, kłamstw i oszczerstw na mój temat (wtedy byłem sam - chłopaki z entomo sami na szczęście nie są :P ). Głównym inicjatorem i pomysłodawcą był co prawda Irek Kaługa, który skończył marnie jak wiemy (kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :] ) ale któremu wtedy przyklaskiwałeś radośnie będąc Irkiem wręcz zauroczony. Wtedy pisałeś podobne, nieprawdziwe rzeczy na mój temat co teraz piszesz na Sekcję Entomologiczną. Stąd wiem, że to stek bzdur i pomówień i z rzeczywistością ma to niewiele wspólnego. Wiem jak to co robisz działa i jaki ma cel ale obawiam się, że chłopaki z entomo tak łatwo nie odpuszczą i nie puszczą płazem tych wszystkich nadużyć! :oki:

Cytat:
Węszę wspólnotę interesu z ludkami stojącymi w kontrze do Bociana :P

Kejbi, doprecyzuj proszę - kto jest w tym konflikcie Bocianem a kto tym kimś w kontrze? bo z tego co zdążyłem przeczytać to jest ostry spór wewnętrzny dwóch stron Bociana? przewodniczący sekcji+członek zarządu vs. szef biura warszawskiego+członek zarządu. Czy wiesz coś więcej? Kto jest kim w tym konflikcie? Oświeć nas ;)

drugi temat dot. walnego:
http://forum.bocian.org.pl/viewtopic.php?t=4503

temat równie ciekawy a wiem coś o tym, bo przewieźli mnie chłopcy na tym solidnie :roll:

nie sądziłem, że kiedykolwiek sam osobiście będę podawał link do cenzurowanego forum zarządu TP Bocian :mrgreen: ale trzymam mocno kciuki za chłopaków i dziewczyny ;) z Sekcji Entomo. No i liczę na rozsądek członków TP Bocian na Walnym! i czekamy na relację :tup:

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2011-11-07, 00:26   

Mopku, a może byśmy się jako miłośnicy, członkowie i sympatycy przejechali na kabaret? Tak mi właśnie Alcedo zasugerował...
Jeśli z Krakowa byłby ktoś chętny to jadąc w 4-5 osób koszty będą porównywalne do wyjścia do kina (o teatrze nie wspomnę) z pepsi czy piwem... a tu kabaret może być znacznie cieplejszy, weselszy (o zgrozo) i mieć realne konsekwencje...
Może For, Logan, Kalina, .... albo inni z dawnego Małopolskiego (i nie tylko) Koła TP"B" byliby zainteresowani? Mopku ?

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-07, 00:35   

Pełku, cholera, no ja bym się z ogromną przyjemnością wybrał popatrzeć na to wszystko a i spojrzeć w oczy niektórym i to bardzo głęboko ;) jeszcze jak Wy byście przyjechali? no cholernie kuszące! ale... od połowy listopada będę siedział jak na beczce prochu z innego powodu ale o tym na PW. Chyba, że jakimś cudem wcześniej stanie się nieuniknione i będę już free to jakoś się może uda wyrwać ;) ale niestety tym razem nie ode mnie to zależy ;)

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2011-11-07, 00:54   

Średnio mi się zgrywa terminowo ten wyjazd na NWZCTP"B", ale podsunąłem inny pomysł na ichniejszym forum. Obaczym co z tego wyjdzie...

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-07, 02:08   

o, i jeszcze jeden ciekawy temat o wywaleniu mojego ulubionego, choć byłego już prezesa

ups, przepraszam, to się fachowo nazywa "zamiana na inną osobę" :mrgreen: powinno być dopisane "dyskretna" :cool:

http://forum.bocian.org.pl/viewtopic.php?t=4387 -> "nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" :twisted:

swoją drogą na tym forum ciężko znaleźć usera bez czerwonego paska - zabawnie tam mają :mrgreen: "sodomia i gomoria" normalnie

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2011-11-07, 07:29   

mopek napisał/a:
Kejbi, doprecyzuj proszę - kto jest w tym konflikcie Bocianem a kto tym kimś w kontrze?

W moim pościku chodziło mi jeno o to, że anonimowa osóbka bocian-88 wrzuciła swojego (pierwszego ! maila) z wyboldowanymi sformułowaniami, z których wg mnie jedno ma charakter pomówienia ( "dzieje się tam bardzo żle"). I tylko tyle. Do samej treści tych sformułowań się nie będę odnosił. W moim przekonaniu taki pierwszy post nowego usera to jakoś tak .. nieładnie pachnie :wink:

W temacie uwentuanych :wink: konfliktów w Bocianie nie oświecę Cię bo nie mam o nich wystarczającej wiedzy :] Sorka. Dlatego tyż wybieram się, Imć mopq, na to Nadzwyczajne Walne. Skądinąd wiesz, nie mieszam się do Twoich z Bocianem/Bociana z Tobą klimatów, i nie zamierzam :]

A w ogóle to - z najszczerszej życzliwości (bez żadnego przekąsu !) - rozważ, czy powinineś prowadzić swoje spory z Bocianem tutaj na forum Przyroda. To forum stanowi duża wartość, także materialną. Jest Twoje .. czy naprawdę warto jechać tu tematami sensu stricte priv. ? [no ale rozumiem, klimat jezd emocjonalny, korci bardzo :lol: ]

No to do zobaczyska innym tutejszym Bocianowcom na tym Nadzwyczajnym Walnym :lol:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

for 
Zgórmysyn

Wysłany: 2011-11-07, 09:21   

http://forum.bocian.org.p...=4501&start=105
powinienem to zrobić już dawno :]
mam dość kwasów w Towarzystwie :]

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2011-11-07, 11:44   

For - jedźmy na Walne :) Mogę być kierowcą ;-) dorzucimy tam ten kamyczek o którym napisałeś ;)
Będzie zjazd części Forum Przyroda (Maciek wszak jest w Zarządzie Bociana) na Walnym TPB. Poza tym sporo osób które trafiło na Przyrodę przez mnejszy lub większy czas było jakoś tam z bocianem związane . Myślę że to może być jeden z ciekawszych przyrodniczych weeekendów w listopadzie przebijający MTO :P

Logan 

Wysłany: 2011-11-07, 11:52   

Pełek napisał/a:
a może byśmy się jako miłośnicy, członkowie i sympatycy przejechali na kabaret?

ja odpadam z braku czasu i checi

Cytat:
powinienem to zrobić już dawno :]

moze i tak ale to nie jest najlepszy moment, trzeba to bylo zrobic juz daaawno temu :roll:
wpierw wypadaloby tez zapytac czlonkow czy chca nadal byc w TPB i w kole
tylko ile osob faktycznie jest jeszcze w TPB? bo aktywnych czlonkow w Malopolsce chyba juz nie ma (a jezeli sa to aktywni raczej nie poprzez bycie w kole...), ja sie za takiego nie uwazam
jezeli wszyscy / wiekszosc tak samo sadzi to chyba dobrze by bylo juz skonczyc z fikcja ze w Malopolsce dziala kolo TPB, wysmarowac jakies oficjalne pismo do centrali zeby nas wymazali (takze ze strony)
zrobmy glosowanie albo cos w tym stylu ...

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2011-11-07, 12:15   

Logan, For, a może jako adminy przenieście te ostatnie rozważania do Tematu Małopolskiego koła i tam wypierzmy nasze sprawy?

vermilion 

Wysłany: 2011-11-07, 12:16   

Pełek napisał/a:
For - jedźmy na Walne :) Mogę być kierowcą ;-) dorzucimy tam ten kamyczek o którym napisałeś ;)

Szkoda Panowie, że dopiero pospolite ruszenie rodzi motywację ;)

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2011-11-07, 12:32   

Wiesz, Vermilion, niektóre rzeczy po prostu czasem zostawić lepiej by umarły śmiercią naturalną... a skoro już taki kocioł się robi, to można przy okazji dokonać formalizacji rzeczy które naturalnie już zaistniały.

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-07, 12:36   

Kejbii napisał/a:
nie mieszam się do Twoich z Bocianem/Bociana z Tobą klimatów, i nie zamierzam

Kejbii napisał/a:
czy powinineś prowadzić swoje spory z Bocianem

Kejbii, wiesz, że Cię lubię i szanuję ale litości, nie pisz nieprawdy! ja z TP Bocian konfliktu nie mam! ja mam konflikt z konkretnymi osobami (choć jednego w tej ekipie jest już mniej - sami go zaszlachtowali) za konkretne czyny których się dopuścili wobec mnie ale jak się okazuje praktyki te są powszechne i radośnie kontynuowane ze szkodą dla stowarzyszenia! ale do jasnej ciasnej TO NIE JEST BOCIAN! Zrozum, bo w przeciwnym wypadku będzie to oznaczać, że z pełną świadomością akceptujesz zawłaszczenie tej organizacji przez te kilka osób i robienie z niej prywatnego folwarku! Mam bardzo dobre relacje z częścią tej organizacji. Również z tą która właśnie chce uleczyć patologię w Bocianie będąc częścią tegoż Bociana! Czy odmawiasz im prawa do bycia integralną częścią TP Bocian?! Szefowi sekcji entomologicznej i członkowi zarządu? na jakiej podstawie? :shock:

Proszę Cię więc nie kreuj tu na siłę czegoś czego wcale nie ma. To taka osobista prośba ;) z góry dziękuję za zrozumienie :mrgreen: wiem, że się nie chcesz mieszać i słusznie ale pisząc "twój konflikt z Bocianem" robisz to mimowolnie...

co do samej formy poinformowania przez Fora o formalnej likwidacji koła to myślę, że w porównaniu z potajemną, nocną wymianą zamka zachował się i tak z ogromną klasą ;) choć oczywiście zapytać się członków powinien. Z drugiej strony skoro to i tak fikcja, koło właściwie nie istnieje, członkowie już członkami siłą rzeczy nie są to trochę to Fora tłumaczy ;)

Odpowiedz do tematu