PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lokalizacja biura Oddziału Warszawskiego
Autor Wiadomość
Namor 

Wysłany: 2005-03-17, 20:29   

Emila,
Cytat:
Numer konta?

ze strony głównej:
Cytat:
Towarzystwo Przyrodnicze "Bocian"
ul. Jagiełły 10, 08-110 Siedlce
tel. (0 prefix 25) 632 77 78
e-mail: biuro@bocian.org.pl
Konto bankowe: 79 10204476 0000800200168724

Emila 

Wysłany: 2005-03-17, 20:44   

A.. sprytne Sherlocku! ;)

Szybszy 

Wysłany: 2005-03-17, 20:54   

Kejbii napisał/a:
Jest i ode mnie ten Kazmirz.. :wink:

[ Dodano: 2005-03-17, 16:08 ]
A skoro tu sporo uczniów i studentów "na dorobku" - podkrelmy - każda złotówka się liczy (Szybszy to finansista wszak ) :wink:

Absolutnie, ja spłacam dług wobec przyrody t? drog? bo swoim czasem i "prac? na niwie" nie mogę tak jakbym chciał.

P.S. Nie jestem finansist? (tfu! tfu!), ale menedżerem :] :oki:

Namor 

Wysłany: 2005-03-17, 21:07   

Szybszy, ale ten cytat z Twojej wypowiedzi jest wielce wymowny

Cytat:
Jeli ja odprowadzam do Skarbu Państwa, ZUSu i innych jednostek budżetowych blisko 250 tysięcy rocznie
:res: :res: :res:

Mirek 

Wysłany: 2005-03-17, 21:36   

Ja również dorzucam 50-tkę do komputera...

Dominik 

Wysłany: 2005-03-17, 21:45   

Cytat:
Absolutnie, ja spłacam dług wobec przyrody t? drog? bo swoim czasem i "prac? na niwie" nie mogę tak jakbym chciał.

Szybszy sosenki na murawach nad Bugiem cioles równo.
Tak wiec jestes ochroniarz I klasa :mrgreen:

A co do kompa dla webmastera, to ja też dorzuce Kazimierza

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2005-03-17, 22:03   

Dorzucę... dwóch Mieszków :/ Na tyle przynajmniej mogę się zdeklarować :oops: :oops: :oops: Lepiej chyba mniej, a na pewno...
:oops:

Oczywicie będę się starać :P

[i] Winer [i]

Emila 

Wysłany: 2005-03-17, 22:14   

Będzie komisarzem EU ds. ochrony nietoperzy, to nam załatwi posadkę ;)

Mirek 

Wysłany: 2005-03-17, 22:23   

Cytat:
Lepiej chyba mniej, a na pewno...

Najważniejsze s? szczere chęci...

NORBERT 

Wysłany: 2005-03-18, 08:20   

a ja dwóch Chrobrych dorzucam

Monika 

Wysłany: 2005-03-22, 22:25   

Mam probę! Jeli kto bezie robił przelew "na komputerek dla Mopka" to niech zrobi dopisek DAROWIZNA! - ułatwi to życie naszej księgowej! Że "na komputerek" , tez trzeba napisać bo Mopek cotam obiecywał :D

Bocian 

Wysłany: 2005-03-23, 10:04   

Widzę że akcja się rozwija bardzo intensywnie. Cieszy że potrafimy się skrzykn?ć jeli jest taka potrzeba.

Szybszy 

Wysłany: 2005-03-23, 12:05   

Na pocz?tku mylałem, że zbiórkę zrobimy "do ręki" podczas pierwszego spotkania ale przelew chyba będzie lepszy. Ode mnie już poszło, a 1% się trochę opóĽni ale też będzie.

Marfu 

Wysłany: 2005-10-13, 21:43   

Chyba nadszedl czas na reaktywacje...

Bylismy dzisiaj z Adamem Tarlowskim w naszym biurze. Umowa podpisana, mozna zaczac powoli sie urzadzac. Niestety - na razie kapie z jednej rurki, ale to ma byc naprawione. Przywiezlismy dzis troche roznych rzeczy, troche jeszcze dowieziemy, ale sporo brakuje...

Chcialbym zaprosic na uroczyste odkurzanie nowego pomieszczenia - stalo chyba z pol roku nieuzywane... Proponuje piatek za tydzien - niestety weekend mam zajety. Ale jeszcze bedzie okazja, wiec jak ktos nie moze, prosze sie nie martwic... :-)

Teraz konkretnie. Nie mamy prawie nic - konkretnie mamy biurko, niewielki regal, 2 krzesla, 3 szafki kuchenne, 2 lampy sufitowe i czajnik na wode. Moze ktos cos ma na strychu albo w piwnicy? Potrzebne jest w zasadzie WSZYSTKO...

Zaraz pewnie Adam napisze szczegolowo o najwiekszej potrzebie :-) On wymienial nawet jakas nazwe fachowa...

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2005-10-13, 22:40   

Zacznijmy od pocz?tku:
lokalizacja - Mokotów, ul. Opoczyńska 17, w suterynie (numer domofonu jeszcze do ustalenia...) czyli TUTAJ - mapka
Po kilku długich miesiacach paralizu administracyjnego na Mokotowie w koncu udało sie sprawe doprowadzic do końca, mimo ze umowe podpisano chyba 2 tygodnie temu, nauczeni doswiadczeniem wolelismy sie nie chwalic... I tak jeszcze czeka nas wymiana rury...
Co mamy: 3 pokoje z toalet? oraz pr?d. W najblizszym czasie trzeba podł?czyc internet, komputery wstawimy po wykonaniu napraw rurek przez ekipe z administracji. Mamy jedno biurko , 2 krzesla, 2 lampy na sufit i jeden regał oraz ekspres do kawy.
Potrzeby:
WC kompakt typu uniwersalnego, min. 2 biurka a moze 4, krzesła - kilkanascie, regały półki itp, lampy scienne i sufitowe, drobne wyposazenie: szklanki, łyzki, kawa, długopisy itp.

Komputery -nie jest zle, jest jeden b.dobry nowy + drukarka, drugi taki sobie (mopek go przeklina...) oraz dwa starocie z ktorych moze sie zrobi jednego. Wszelkie inne wyposazenie biurowe mile widziane.

Potrzebny spec od zrobienia sieci komputerowej, chetni do odkurzania, malowania (drobne poprawki), mycia okien -jak prezes nadmienił.
Marfu proponowal zbiorowe prace w piatek, ale jakby ktos cos mial i chcial przywiezc wczesniej to prosze o kontakt.
Parrapetowka po zakońcZeniu prac ekipy konserwatorskiej ...
Ale mamy w koncu lokal :!: W dobrej lokalizacji - blisko stacji metra, prawie centrum miasta i niedrogo :D
PS, zapomnialem o ochotnikach (czkach) do pracy w biurze :D

Odpowiedz do tematu