PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sekretariat
Autor Wiadomość
Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-01-22, 20:51   

Więc tak, co do podsumowania - dobrze, ale boje się że jak powstana krótkie podsumowania większoć w ogóle nie ruszy prawdziwego wykładu. W rezultacie wypowiedzi będ? krótkie i zwięzłe i niewiele się różni?ce. Do tej pory planowałem aby takimi podsumowaniami były najważniejsze cechy wskazane na zdjęciach po każdym wykładzie, ale niestety (i jest to również odpowiedĽ na Twoje drugie pytanie) maksymalna liczba zdjęć w zał?cznikach wynosi 5, i ja zwykle wykorzystuje je do końca. Niestety nie dysponuje własn? stron? www gdzie mógłbym zamieszczać te fotki, musz? więc wystarczyć te 5 na każdy wykład :/

pawelput 

Wysłany: 2005-01-23, 00:43   

Na forum jest kilka osób, które maj? swoje strony i nie sprawia im trudnoci założenie takowej, może by się znalazł jaki chętny i założył darmow? stronkę i umieciłby tam zredagowany przez Tetrao tekst i fotki??

Orni 

Wysłany: 2005-01-23, 01:14   

ja moge wrzucić na swoje miejsce na serwerze i będzie można zlinkować zdjęcia, strony nie bede robił :P . A serwer jest szybki i bez istotnych ograniczeń, choć pojemnoć konta to 10MB

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2005-01-23, 10:52   

Tylko czy Tetrao będzie chciał, żeby jego wykłady GDZIE? przenosić skoro mamy akademię ;) Inna sprawa z użyczaniem miejsc na zdjęcia, nawet fajniejsza, bo można ilustrować wykład "na bież?co", a nie wszystko dawać na koniec w formie zał?cznika.

Większa funkcjonalnoć i przejrzystoć, mniej wykorzystanego miejsca na serwerze Sylaby ;)

Co do terminu kolokwium - 18.02 mam ostatni egzamin, a przewiduję jeszcze 1-2 poprawki :( , więc przynajmniej do 18 lutego jestem wył?czona z jakiejkolwiek działalnoci, nie tylko na Forum ale i prawie całkowicie w ogóle na komputerze.

[i] Winer [i]

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-01-23, 11:29   

Cytat:
Inna sprawa z użyczaniem miejsc na zdjęcia, nawet fajniejsza, bo można ilustrować wykład "na bież?co", a nie wszystko dawać na koniec w formie zał?cznika.

No włanie tylko o to chodzi, żeby zdjęcia nie były bezsensonie umieszczone z tyłu wykładu jako zał?czniki tylko aby na wzór chiropterowydziału ilustrowały osobny rozdział wykładu.

Już rozmawiałem z Alem , być może on mi użyczy troche miejsca , albo sam jak? damow? stronke zrobie. Także dzięki :mrgreen:
Na razie musicie się męczyć z zał?cznikami.

Co do kolokwium myle że niedługo co zadam, za to dam dłuższy termin rozwi?zania. Więc bez obaw wszysyc studenci zd?ż?. :8):

kessy 

Wysłany: 2005-01-23, 11:37   

Jeli termin będzie przynajmniej do połowy marca to może i tak :mrgreen:

Co do miejsca - ja mogę użyczyć, tyle że z takich samych powodów dla których nie mam czasu siedzieć w sieci, nie miałabym zbytnio czasu umieszczać teraz wszystkiego na serwerze :/ Tak więc służę, ale od marca :( Chyba, że będzie jaka sytuacja wyj?tkowa.

[i] Winer [i]

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-01-23, 16:15   

Pawelput napisał/a:
Na forum jest kilka osób, które maj? swoje strony i nie sprawia im trudnoci założenie takowej, może by się znalazł jaki chętny i założył darmow? stronkę i umieciłby tam zredagowany przez Tetrao tekst i fotki??
szczerze? czytaj?c ten post dostałem przyspieszonej akcjii serca i już mylałem że moja propozycja została odrzucona przez hyhyhy Cietrzewia z lasu :mrgreen:

Orni napisał/a:
pojemnoć konta to 10MB
a u mnie 12 MB lalala :twisted:
z czego mam wolne jeszcze 7,980,141 bajtów :mrgreen:

Teti napisał/a:
Już rozmawiałem z Alem , być może on mi użyczy troche miejsca
nie być może... tylko napewno jak będzie trzeba, bo...........
Teti napisał/a:
albo sam jak? damow? stronke zrobie
spoko spoko - będzie - 12 MB wystarczy na foteczki ? :8):
Kessy napisał/a:
Tak więc służę, ale od marca
a ja od poniedziałku 24.I.2005 :twisted: :wink:

Czyli co... "przetarg" na strone www dla Cietrzewia na fotki wygrał Zimorodek :> :?: :razz: :8): :tup:

i oczywicie: :wink: i :]

Orni 

Wysłany: 2005-01-23, 17:53   

No nie wiem, ja mam wolne całe 10MB :P transfer napewno szybszy, umiescic moge choćby dzis :P ;) A tak na serio to super Al! Jeden kłopot z głowy :P

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-01-23, 19:45   

heh, Al, co to jest 12 mb?? Ja mam ok. 500 GB miejsca, a jak mi będzie za mało to dorzucam nowe miejsce na pamięć i wtedy pojemnoć się zwiększa :P

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2005-01-23, 19:50   

500GB czy 500MB?

MoLoS.pl - ekspertyzy

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-01-23, 19:58   

też tak włanie patrze :shock: .... 0.5 TERA Bajtów ? olaboga ... Hubi :res: :mrgreen:

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-01-23, 20:20   

GB, to jest serwer z mojego hufca, pojemnoć ma tak? jak? maja wszystkie kompy się tam znajduj?ce.

kessy 

Wysłany: 2005-01-24, 09:27   

Nie chcę nic mówić, ale syf profesorowi w sekretariacie robicie

[i] Winer [i]

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2005-01-24, 09:32   

oho... Pani WoĽna zabrała głos :!: tylko patrzeć jak zaraz mop(ki)em nastrzela po plecach wszystkim offtopic'owcom :P

:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-02-12, 01:27   

Jak pewnie zauważylicie student KB wystawił w siewkologii nowe ćwiczenie. :|
Tym samym wymusił na mnie napisanie kolejnego wykładu, bo jak pamiętacie (KB zapomniał :lol: ) każde ćwiczenie miało być poprzedzane wykładem.
Stawia to wszystkich studentów na równym poziomie, bez podziałów na Jonssonowców, Collinsowców, Siwekowców czy Haymanowców (monografia siewek :twisted: )

Jestem jednak wdzięczny KB-emu, trzeba troche ruszyć siewkologie.

Nowy wykład pojawi się jutro wieczorem!

Profesor Sowa - Cietrzewski :wink:

[ Dodano: 2005-02-13, 15:52 ]
Wykład napisany, zapraszam do Nowego zadania Kejbiego! :mrgreen:

Odpowiedz do tematu