PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziekanat
Autor Wiadomość
kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2004-07-28, 13:03   Dziekanat

UWAGA, ważne informacje!

Wiadomoć 1
Termin rozwi?zania zadania w zdjęciu drugim w zwi?zku z mał? iloci? pozostałych studentów został wyznaczony na koniec bież?cego miesi?ca. Powiadomienia zostały rozesłane zainteresowanym drog? prywatn?.

Wiadomoć 2
Jak widzicie zmieniona została nazwa tematu i został on przyklejony. Mam nadzieję, że zbyt wielkiej konfuzji to nie wprowadzi i będ? to zmiany na lepsze ;) Jednoczenie przepraszam, że nie uzgodniłam tego z wami wczeniej.

Wiadomoć 3
Odnonie wykładów. Ze swojej strony mogę obiecać jedno. Nasz Wydział ruszy pełn? par? po moim powrocie z Akcji Bałtyckiej (10.09 + ze 2 dni na sprz?tanie). Mam kilka pomysłów na rozwój, rusz? wreszcie wykłady, a także kilka innych rzeczy jak mam nadzieję. Proszę jedynie o trochę cierpliwoci, prof. Anem będzie się wami opiekował :]

[ Dodano: 28 Lip 2004 01:07 pm ]
I jeszcze

Wiadomoć 4
Pisałam już o tym w Kuluarach, ale Wydział jest miejscem mojej szczególnej troski i pamięci ;) Opuszczam was w terminach 30.07-10.08 i następnie 12.08-10.09. W razie czego piszcie do Anema, który ma do mnie numer telefonu "gdyby co". Chociaż wierzę, że sami poradzicie sobie doskonale :]

[ Dodano: 22 Gru 2004 04:19 pm ]
Wiadomoć 5
Został zrobiony porz?dek w tematach "pokój dyskusyjny" i "dziekanat". Dziekanat staje się miejscem ogłoszeń, które wszyscy studenci maj? odwiedzać gdy pojawi się nowy post, gdyż będziemy tu pisać ważne dla was i Akademii rzeczy. Ładnie prosimy o zachowanie porz?dku, gdyż każde inne posty zostan? i tak przeniesione do pokoju dyskusyjnego.

Ufam, że nie będzie trzeba zamykać tego tematu ;)

Wiadomoć 6
Następuj?cy studenci proszeni s? o kontakt z sekretariatem:
    Drahma
    Felix
    Orni
    Wilk
    Zwirek
W wyniku braków w dokumenacji (;)) konieczne jest uzupełnienie danych tych osób. Prosimy o możliwie szybkie nadesłanie drog? mailow? lub przez PW imienia i nazwiska oraz emaila (jeli kontakt będzie przez PW).
Jest to konieczne. Niektórzy w okresach wzmożonej aktywnoci pozaforumowej sprawdzaj? tylko pocztę i tylko w taki sposób można się z nimi skontaktować.

Studentów będ?cych w kontakcie z ww. osobami bardzo prosimy o przekazanie im tej wiadomoci.

[ Dodano: 22 Gru 2004 04:25 pm ]
Wiadomoć 7
Prosimy studentów Drahma, Felix, J_MASTER, Juvek, Michał J.R., Orni, Szybszy, TatRa, Wilk, Zwirek o udzielenie odpowiedzi w zdjęciu 4 lub też jednoznaczne zdeklarowanie się (podanie chociaż krótko powodu "dlaczego nie" mile widziane), iż tego zadania robić nie będ?.
Powiadomienia emailowe zostan? wznosione jak tylko uzupełnimy bazę adresow?.

Przypominam o uzasadnieniach :!: S? one równie ważne jak samo oznaczenie, a w przypadku naszej Akademii być może nawet ważniejsze.
To nie s? Awizagadki.

[ Dodano: 08 Wrz 2005 11:25 pm ]
Wiadomoć 8
Miło mi powiadomić drogich studentów iż ruszyły prace nad wykładem na temat rozpoznawania (różnych szat) oraz rozróżniania (pomiędzy gatunkami) krogulca i jastrzębia. Mam wiadomoć, że to nie jest może spełnianie żadnej z prób o wykłady, ale kierowałam się tym, że Accipitery, a szczególnie krogulce, włanie migruj? i warto by zwrócić na nie uwagę. Ponadto, s? to jedne z najpospolitszych polskich gatunków, dlatego ze wszech miar jest wskazane posiadanie umeijętnoci szybkiego rozróżniania ich w terenie ;)

Z ewentualnymi uwagami i komentarzami zapraszam do pokoju dyskusyjnego.

[i] Winer [i]

kessy 

Wysłany: 2006-03-12, 12:48   

Wiadomość 9
Wykładu wyżej wspomnianego chyba nie będzie, ale pojawił się inny króciutki oraz coś, co z powodzeniem można nazwać namiastką wykładów. Pozbierałam kilkanaście starych linków do zagadek, gdzie były szczególnie ciekawe uzasadnienia w odpowiedziach. Często są tam wymienione cechy diagnostyczne, opisane w dodatku na konkretnym przykładzie (dla mnie to plus), a nawet, chociaż z rzadka, swoją ekspertyzą zaszczycił nas tu i ówdzie Jan Lontkowski - lepszych rekomendacji tego nowego działu nie sposób wymyślić ;) Zapraszam do Spisu treści!

[i] Winer [i]

kessy 

Wysłany: 2006-03-12, 14:01   

Wiadomość 10
Jednak wykład się pojawił. Zapraszam do zapoznania się z cechami pozwalającymi odróżnić krogulca od jastrzębia (szczególnie) w locie.

[i] Winer [i]

Odpowiedz do tematu