PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gniazdo dla bociana
Autor Wiadomość
kadoku 

Wysłany: 2004-03-09, 15:00   Gniazdo dla bociana

Witam,
mam probę o kontakt osobę która pomogłaby mi założyć gniazdo dla boćków.
Czekam z niecierpliwoci?
Kadoku

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2004-03-09, 23:31   

No tak, włanie TV podobno podała, że pierwszy bocian już przyleciał i komórka sie grzeje, nawet na forum miłosnicy bioćków atakuj? :wink:

Na pocz?tek troche teorii, prosze sie zapoznać z:

www.bociany.pl/program/instrukcja.shtml

z szczególn? uwag? należy przeczytać rozdział "kiedy ustawienie gniazda może zaszkodzić bocianom"

Jeli bed? dalej jakie w?tpliwoci to prosze pytać, można na meila (nie na komórke bo dzwoni zazwyczaj jak siedze na drzewie :evil: )

PS. Włanie sprawdzałem, satelita podaje że nasze boćki dopiero w Sudanie...

Srokacz

Wysłany: 2004-03-09, 23:35   

OOO, dobry temat, ja musze sobie zrobić, ma w garażu grube bale z których zbudował bym platforme i założył by j? w sadzie, wysoko. Napewono zajm? moj? platformę.
Bocian forever po tym ja go poganie zrzucili z wieży kocielnej.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-10, 09:10   

proponuje żeby wyjanienia przedstawiać tutaj a nie poprzez prywatne maile - "uwiadomiona" będzie większa rzesza zainteresowanych :!:
kadoku napisał/a:
Witam, mam probę o kontakt osobę która pomogłaby mi założyć gniazdo dla boćków[...]

napisz co więcej gdzie to gniazdo miałoby sie znajdować
Adam Tarłowski napisał/a:
[...]satelita podaje że nasze boćki dopiero w Sudanie...

oj tak nie do końca chyba nasze

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2004-03-10, 21:51   

Mam coprawda stały dostęp do internetu, ale nie mam całej nocy, aby wszystko opisać, dlatego podałem link do instrukcji. Jak kto jeszcze ma jakie watpliwoci to może pytać i na forum. Jednak znikam w błotach Mazowsza na kilka dni...

Nasze czy nie nasze boćki? Napisałem nasze bo te 3 co lec? przez Bałkany, lec? t? sam? tras? co polskie. U nas główny przylot od wielu lat ok. 1 kwietnia czyli jeszcze 20 dni x 250 km dziennie, więc troche jeszcze maj? drogi przed sob?. (oczywicie w dużym uproszczeniu!)

Odpowiedz do tematu