PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opracowanie zasad rankingu zwycięzców ;-)

Czy jesteś za tym by kontynuować zliczanie punktów i tworzyć rankingi ?
tak
63%
 63%  [ 19 ]
nie
13%
 13%  [ 4 ]
nie mam zdania, jest mi to obojętne
23%
 23%  [ 7 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Diafora 

Wysłany: 2007-06-06, 11:35   

UWAGA!

W regulaminie awizagadkowym zaszły pewne zmiany aby ułatwić Wam znalezienie ich zostały wytłuszczone. Zapraszam do zapoznania się z nimi. Nowy regulamin zaczyna działać jutro o godzinie 13 i będzie dotyczył wszystkich niezamkniętych zagadek.

claviceps 

Wysłany: 2007-06-06, 11:53   

Diafora, jak dla mnie, to zmiany :oki:
Tylko 2 małe uwagi:
ad. 30) - zamiast "35% odpowiedzi" dał bym "ponad 1/3" - bo to trochę bardziej przemawia do ludu :)
ad. 30a) - trzebaby uściślić co jest typowaniem - czy podanie samego rodzaju kiedy zadający wymaga gatunku już nim jest :?: ja bym to rozwiązał w ten sposób: tylko jeśli zadający w warunkach zaznaczy że coś tam daje za sam rodzaj, to odpowiedź w rodzaju "Circus sp" jest typowaniem; w przeciwnym wypadku należy do kategorii OT, które się nie wliczają

Diafora 

Wysłany: 2007-06-06, 12:17   

Typowanie to odpowiedz na pytanie zagadkodawcy i to wystarczy, jeśli ktos pisze "jakiś wróblak", to to nie jest odpowiedz ;-) Chyba, że zagadujący pyta tylko o rodzine wtedy typowanie to rodzina.

Wyznacznik bojkotowy zostal okreslony na podstawie matematycznych wyliczeń, z którymi to wyliczeniami bedzie się już zmagać kadra. Zmiany są już raczej niedyskotowalne ponieważ zostaly zatwierdzone przez Najwyższych tego forum. :]

Interpretacja leży w gesti awimodów i to im przyjdzie się z tym zmagać :mrgreen:

claviceps 

Wysłany: 2007-06-06, 12:25   

Diafora napisał/a:
Zmiany są już raczej niedyskotowalne ponieważ zostaly zatwierdzone przez Najwyższych tego forum.

I słusznie hehehe :D
Z gawiedzią ostro trzeba, bo się rozpanoszą zbytnio :mrgreen:

Olga 
Marine Biologist

Wysłany: 2007-06-07, 23:41   

mam pytanie, czy ten regulamin obowiązuje także do zagadek np. z teriofauny :?: jest on uniwersalny :?:

Diafora 

Wysłany: 2007-06-08, 06:58   

Myślę, że nie, ale jeśli chciałabyś zmian i myślisz, ze są one potrzebne, to możesz to zgłosić odpowiedniej władzy.

Olga 
Marine Biologist

Wysłany: 2007-06-08, 07:30   

Diafora napisał/a:
Myślę, że nie, ale jeśli chciałabyś zmian i myślisz, ze są one potrzebne, to możesz to zgłosić odpowiedniej władzy.

nie chce zmian w regulaminie... ten mi odpowiada :mrgreen: , tylko że w takim razie teriofauna nie ma regulaminu :roll:

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2007-06-08, 07:45   

olenka napisał/a:
[...]w takim razie teriofauna nie ma regulaminu :roll:
ani terio ani żadna inna poza awi :P
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Olga 
Marine Biologist

Wysłany: 2007-06-08, 07:49   

krotom napisał/a:
ani terio ani żadna inna poza awi

to może czas to zmienic :mrgreen: może wtedy przestałyby wisiec takie zagadki "z brodą" :roll:

Diafora 

Wysłany: 2007-06-09, 07:26   

Przypominam Wam, że teraz ukrywa się absolutnie wszystko! Żadnych gołych emotikonów i podglądów. Wszystko zahajdowane :]

refleksja 

Wysłany: 2007-08-28, 10:28   

Jestem za anulowaniem zagadek, które znacznie przekraczają dozwolony termin trwania, np. ta wakacje wakacjami, ale :evil:

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2007-08-28, 11:44   

Popieram, It`s a hard life... :D
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

Kamil 

Wysłany: 2007-08-28, 11:46   

zaraz anulować :P wystarczy przypomnieć autorowi zagadki ze ma ją zamknąć i po sprawie :]

Kamil 

Wysłany: 2007-08-28, 11:48   

lepeij zajrzyjcie do terio,herpeto,entomo lub innych zagadek tam sa takie które mają rok :P ,w porównaniu z tamtymi awi są zamykane na bieżąco :mrgreen:

refleksja 

Wysłany: 2007-09-03, 15:54   

Kamil napisał/a:
zaraz anulować :P wystarczy przypomnieć autorowi zagadki ze ma ją zamknąć i po sprawie :]

można to zrobić raz.
w innych działach nie ma regularnego rankingu a ja nie dysponuje na tyle czasem, żeby za każdym biegać i mu przypominać :evil:

Diaforo czy możesz anulowac te dwie zagadki? inaczej nie mogę podliczyć rankingu za lipiec a mamy wrzesień :!:

Odpowiedz do tematu