PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2007-12-19, 08:52
Stanowisko TP Bocian w sprawie komunikatu na temat kartotek
Autor Wiadomość
rafklim 

Wysłany: 2007-12-13, 07:26   Stanowisko TP Bocian w sprawie komunikatu na temat kartotek

UWAGA CYTAT:
"...Jako jeden z administratorów Forum Przyrodniczego TP Bocian, oświadczam że żadna informacja na ten temat nie była blokowana na naszym forum. Oświadczenie takie przesłałem też prezesowi MŚTO, zaraz po otrzymaniu tego maila, niestety nie raczył odpowiedzieć. Co do informacji na ten temat, to zapewne wkrótce Zarząd TPB cos napisze, to, że dotychczas nikt na ten temat tu nie pisał wynika raczej z zażenowania postępowaniem Zarządu MŚTO i "redaktorów".

Zamieszczam kopię odpowiedzi jednego z adminów .
Stanowisko całego Zarzadu pewnie sie dopiero tworzy i opublikowane załaczę pod ten temat.
Nie jest to miejsce na takie spory, myślę , że ten komunikat powinien byc w innym dziale :box: i dawać mozliwość odpowiedzi , a nie daje bo jest zamkniety.
Zmusza to mnie do założenia odrębnego watku, za co wszystkich ptasiarzy przepraszam.

rafklim 

Wysłany: 2007-12-13, 11:21   

zainteresowanych wyjaśnieniem odsyłam na forum bociana

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2007-12-14, 13:19   

rafklim podal linka na forum bocian i tam sa wyjasnienia mirka w tej sprawie - polecam :]

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2007-12-14, 13:53   

for napisał/a:
polecam :]
a ja polecam, nie tracić czasu na wojny personalne. To są ich prywatne sprawy. Niech prezesi i zarząd sobie to wyjaśniają :oki:
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

BJK 

Wysłany: 2007-12-14, 13:56   

xhardcorex napisał/a:
a ja polecam, nie tracić czasu na wojny personalne. To są ich prywatne sprawy. Niech prezesi i zarząd sobie to wyjaśniają

też tak uważam !!!
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

maciek 

Wysłany: 2007-12-14, 14:28   

xhardcorex napisał/a:
a ja polecam, nie tracić czasu na wojny personalne. To są ich prywatne sprawy. Niech prezesi i zarząd sobie to wyjaśniają
też tak myśle. Tylko dlaczego mopq rzucając taki tekst do kazdego użytkownika forum znów rozpętuje wojnę?

nettie 

Wysłany: 2007-12-14, 19:14   

Moim zdaniem ponieważ może tutaj chodzić o niedotrzymanie umowy, sprawę powinien rozpatrzyć sąd zamiast prowadzić niekończące się spory. Wtedy pierwszym podejściem jest ewentualna ugoda więc to może rozwiązać sprawę.
Zgodnie z prawem umowa ustna jest wiążąca.

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2007-12-14, 19:43   

maciek napisał/a:
Tylko dlaczego mopq rzucając taki tekst do kazdego użytkownika forum znów rozpętuje wojnę?

macku, dlaczego mnie w to mieszasz na siłę? ja żadnej wojny nie zaczynam! przestań pisać od rzeczy! to był komunikat organizacji zaprzyjaźnionej podpisany - nie było tam nawet jednego słowa mojego.

Nie zmienia to faktu, że znam zasady działania zarządu TPB i zostałem przez nich oszukany kilkakrotnie w tym na spore pieniądze - jak nettie słusznie zauważyła
Cytat:
Zgodnie z prawem umowa ustna jest wiążąca.

ja w temacie tylko napisałem o tym, że byłem świadkiem takich rozmów członków zarządu - to tyle ode mnie. Ja się cieszę, że kartoteka wróciła do zespołu redakcyjnego bo szkoda żeby zaprzepaszczone było 25 lat pracy (a na to wskazywały m.in. ww. rozmowy), również z tego okresu kiedy obecny prezes nie odróżniał jeszcze podstawowych gatunków ptaków od siebie (choć nie wiem czy czasem nadal tak nie jest ;) )...

MoLoS.pl - ekspertyzy

klon 

Wysłany: 2007-12-14, 23:01   

mopek napisał/a:
ja żadnej wojny nie zaczynam! przestań pisać od rzeczy! to był komunikat organizacji zaprzyjaźnionej podpisany - nie było tam nawet jednego słowa mojego.

Ale jak sie okazuje były nieprawdziwe informacje, mam nadzieje, że roześlesz sprostowania.
Pamiętaj że dla wielu użytkowników tego forum TP Bocian i TBOP to tez zaprzyjaźnione organizacje.
mopek napisał/a:
Nie zmienia to faktu, że znam zasady działania zarządu TPB i zostałem przez nich oszukany kilkakrotnie w tym na spore pieniądze - jak nettie słusznie zauważyła
Skończ też z tymi swoimi płaczami, uzytkownicy Forum Przyroda w odpowiednim czasie informowali cię o mozliwości bezpłatnego złożenia pozwu przeciwko TPB, jeśli tego dotychczas nie zrobiłeś to sam sobie usta zamknąłes. Mimo tego wciąż z wyraźnych prywatnych pobudek szkalujesz dobre imię TP Bocian, żenada!!
Moim zdaniem powinna interweniowac administracja Forum Przyroda, takie teksty nie służą polskiej przyrodzie.

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-14, 23:03   

mopek napisał/a:
ja żadnej wojny nie zaczynam! przestań pisać od rzeczy! to był komunikat organizacji zaprzyjaźnionej podpisany - nie było tam nawet jednego słowa mojego.
właśnie maćku, nikt tutaj niczgo nie rozpętuje - przeca mopek wkleił tylko oficjalne stanowisko, będące zamieszczone na stronie konkretnej organizacji!

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-14, 23:06   

klon napisał/a:
Ale jak sie okazuje były nieprawdziwe informacje, mam nadzieje, że roześlesz sprostowania
a niby czemu mopek ma rozsyłać sprostowania?, skoro nie jest bezpośrednio w sprawę zamieszany. Jeśli takowe pojawią sie na stronie MŚTO, ufam iż pojawią się i tu (sam mogę je wkleić!)

klon 

Wysłany: 2007-12-14, 23:11   

green power napisał/a:
a niby czemu mopek ma rozsyłać sprostowania?, skoro nie jest bezpośrednio w sprawę zamieszany.
z prostej przyczyny, sprostowanie powinien zamieścić ten kto rozpowszechnił nieprawdziwą informację, zdaje sie że tak działa prawo prasowe, a forum jest takim samym medium jak gazeta.

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-14, 23:16   

klon napisał/a:
z prostej przyczyny, sprostowanie powinien zamieścić ten kto rozpowszechnił nieprawdziwą informację,
chyba nie rozumiesz! informacje (jak piszesz - nieprawdziwą :hmm2: ) zamieściło MŚTO! organizacja ta ma subforum na tym forum, więc mogło zostać tu zamieszczone jej stanowisko (podobnie jak mogą być zamieszczane kolejne - o ile będą) i to bez konsekwencji dla zamieszczającego, który tylko "kopiuje" słowa osób trzecich do ich subforum!

A to czy była ona rzeczywiście nieprawdziwa - nie wiemy! (ciekaw jestem skąd Ty masz takie pewne informacje)

klon 

Wysłany: 2007-12-14, 23:36   

green power napisał/a:
ciekaw jestem skąd Ty masz takie pewne informacje

źródło znajduje sie powyżej
wynika stąd niezbicie, ze informacja nie była blokowana na żadnej liście ani forum, abstrahując od meritum sporu oczywiście, bo jak wiadomo zajmie się tym chyba sąd.
A wina mopka polega na rozesłaniu informacji do kilku tysięcy osób, alarmującej o jakiejś cenzurze itp. Wydaje mi się, ze można się ustrzec przed podobnymi przypadkami kolegialnie decydując o masowym wysyłaniu informacji, dwa telefony wystarczyły by aby sprawdzić tą informacje.
A, i co ciekawe, dlaczego stanowiska Zarządu MSTO na forum nie zamieścił Jacek Tabor, przecież jest zarejestrowany, wtedy nie było by zarzutów do mopka, a tak dał sie wmanewrować w cudzą wojnę.

[ Komentarz dodany przez: mopek: 2007-12-21, 16:41 ]
kłamstwa i brednie - poczytaj sobie to hipokryto: http://forum.przyroda.org...7,15.htm#229520

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-14, 23:47   

klon napisał/a:
A wina mopka polega na rozesłaniu informacji do kilku tysięcy osób
żadna to wina - informacje, tym bardziej oficjalne, są po to by się nimi dzielić - ja się bardzo cieszę, że dostałem info (jako że na stronę MŚTO rzadko zachodzę) bo tylko dzięki temu dowiedziałem się o "sprawie".

Odpowiedz do tematu