PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: krotom
2007-12-19, 08:55
Sklep Bociana
Autor Wiadomość
Szybszy 

Wysłany: 2003-11-24, 18:29   Sklep Bociana

Według mojej subiektywnej opinii nasz sklepik jest trochę zgrzebny pod względem zawartoci. Można by dodać tam także pozycje, których nie ma w magazynie, a które sklepik mógłby sprowadzić z innych Ľródeł. Wi?załoby to się oczywicie z dłuższym okresem oczekiwania ale dla mnie to nie problem, a TP Bocian nie musiałoby inwestować dużo w towar.

mender 

Wysłany: 2003-11-28, 23:45   

Ja szukam ksiazki "Atlas pior rzadkich ptakow chronionych" wydany przez Instytut Ochrony Srodowiska. Mozna ja zamowic na stronie www instytutu. Nie niedostpne dla osob prywatnych. Moze TB Bocian by sie zainteresowalo ta pozycja? Zamawiam jedna!

Srokacz

Wysłany: 2003-12-06, 14:40   

Podoba mi się to że w sklepiku s? kasety video o naszej polskiej przyrodzie.Wkrótce jak mi siostra odda kasę( :evil: ) to sobie zamówię.Jestem też zainteresowanym poradnikiem lokalnej ochrony przyrody a także płytk? cd(chociaż nie wiem czy zawartoci tej płytki nie ma w necie ???).Jeli chodzi o koszulki to nie macie w tej chwili t-shirt'ów zaktualizowanych.

Szybszy 

Wysłany: 2004-01-20, 18:12   

Ponowię swoj? niemiał? sugestię, że sklepik nie wykorzystuje swojego potencjału. Jasna sprawa, że poszerzenie asortymentu kosztuje bo trzeba zamrozić pieni?dze w towarze, oprócz produktów "na zamówienie" ale wtedy inwestuje się czas.

Ale wiele stron przyrodniczych - także chyba bardziej popularnych od naszej - nie ma sklepu więc można by z nimi podejmować współpracę (nasz sklep na Waszej stronie pod Wasz? szat? graficzn?. dzielimy się prowizj? itp.), przez co grono klientów ronie, ronie skala przedsięwzięcia i przez to możliwoci sklepu.

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2004-01-20, 21:49   

O tak jezeli chodzi o t-shirty to ja tez bym zamowil chetnie, zwlaszcza ta z KOO i z nietoperzem, niestety zadnych nie ma :cry:
I tak uwazam ze jezeli chodzi o produkty to sklepik bocianowy jest super, niesamowite sa zwlaszcza publikacje ksiazkowe...
Mam juz zrobiona liste co w najbliszym czasie zamowie... najabardziej korca mnie monografie przyrodnicze i... Awifauna Polski ktora Mopek nam obiecal juz wkrotce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :P :D

Szybszy 

Wysłany: 2004-01-27, 22:08   

Pytanko o archiwalne numery "Kulona" - czy można je zamawiać tylko wykorzystuj?c listę na końcu "Kraski", czy może s? gdzie w sklepiku ale ich nie znalazłem?

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-01-28, 01:27   

Cytat:
czy może s? gdzie w sklepiku ale ich nie znalazłem?

są, są - już podaję jak trafić :wink:

Kategorie->Publikacje->Czasopisma->Czasopismo naukowe KULON

czyli po prostu >>TUTAJ link nieaktualny

tam jest lista wyboru ze wszystkimi dostępnymi numerami

a co w danym numerze w postaci spisu treci można przeczytać >>TUTAJ link nieaktualny

MoLoS.pl - ekspertyzy

Monika 

Wysłany: 2005-01-06, 11:27   Sklepik

Zpraszam wszystkich do sklepiku link nieaktualny - s? nowe produkciki :lol:

maciek 

Wysłany: 2005-01-06, 12:02   

Poczekam aż będ? polary.... :D

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2005-01-21, 10:11   

no tak... z chwil?, gdy TP "Bocian" stał się Organizacj? Pożytku Publicznego my (jako Jego członkowie) stracilimy nasze ulgi w sklepiku :/

Bocian 

Wysłany: 2005-01-21, 13:07   

Takie s? zasady - przykro mi ale tak jest w ustawie o pożytku publicznym. Gdybymy ulg nie zlikwidowali łamalibymy prawo.

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-11-17, 15:15   

Kiedy w sklepiku bocianowym były monografie (taka zielona seria) m.in cietrzewia, głuszca, żołny. Teraz już ich tam nie ma.... wykończyły się czy co? Nie można już ich kupić? :roll:

Rey 

Wysłany: 2005-11-17, 22:33   

Tetrao Monografie Przyrodnicze z zielonej serii s? dostępne w księgarni Klubu Przyrodników. Niestety nakład niektórych pozycji się wyczerpał( m.in. Bielika) :( Ja ostatnio na POLEKO w Poznaniu kupiłem po okazyjnej cenie na stoisku KP monografie g?siorka, a z tego co tam słyszałem to maj? być wkrótce wydane kolejne pozycje.

Ja natomiast mam inne pytanie jeli chodzi o sklepik Bociana: kiedy będzie można kupić najnowszy Kulon :?:

Marfu 

Wysłany: 2005-11-17, 23:23   

Kulon - wrocil do drukarni, bo byl jakis blad... Trzeba czekac.

Wiem, ze cena bedzie wyzsza...

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2005-12-05, 20:08   

w kodzie nie było nic zmieniane... :/ to musi ustawienia na serwerze... skrypt jest nie najnowszy - bede myślał nad aktualizacją ;)

MoLoS.pl - ekspertyzy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi