PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
Miłośnicy przyrody z Tarnowa i okolic
Autor Wiadomość
M_N 

Wysłany: 2011-06-04, 15:59   

Witam bardzo serdecznie studiuje ochronę środowiska i przeprowadzam badania ankietowe na temat terenów zielonych w Tarnowie do pracy mgr, dlatego zwracam się do Was z wielką prośba o pomoc w wypełnieniu ankiety ( zajmie niecałe 5 minut:) ) Link--> Tereny zielone Tarnów Z góry serdecznie dziękuje za poświęcony czas :roll:

lolek9898 

Wysłany: 2012-09-10, 18:46   

Ja jestem z Borzęcina. Jest to niedaleko Brzeska,Tarnowa,Radłów, Dąbrowa Tarnowska. Często jeżdże w teren. Najbardziej penetruje pola mam nawet swoje miejscówy gdzie spotykam dużo ptaków drapieżnych. W lasach już cięzej jest ale też można fajnie poobserwować. Lasy są bardzo ciekawe. W teren jeżdże sam ponieważ nie mam kogoś kto by sie też tym interesował. Jeżeli ktoś odwiedza czesto okolice to prosze o kontakt.

Pozdrawiam,Karol :cool:

Miłego dnia ;)

twist 

Wysłany: 2014-02-14, 13:43   

Ja jestem z Wrocławia ale średnio co miesiąc odwiedzam Tarnów. Mam tam kilka ciekawych miejsc które pokazał ki miejscowy znajomy :)

Toke 

Wysłany: 2015-09-21, 08:58   

Odgrzebię temat :)
Ja również mieszkam w Tarnowie , najbardziej lubię włóczyć się po lasach Radłowskich , oraz na wschód od Tarnowa - okolice Wałek , Czarnej Tarnowskiej , Żdżar czy Chotowej - najbardziej lubię podchodzić jelenie, sarny, dziki , marzę o łosiu :)
Właśnie zaczynam próby z fotografią - mam nadzieję że coś uda się upolować :)
Lubię również ptaki , zwłaszcza wodne i drobnicę wszelaką , no i gady , ze wskazaniem na węże , zwłaszcza Vipera berus :)
Lubię też połazić za salamndrami po pogórzu - generalnie wszystko co związane z przyrodą:)
Zbieram też czasem grzyby , i trochę wędkuję , głównie z nastawieniem na karpie , oraz pstrągi potokowe :)
Chętnie połażę po lasach z towarzystwem, jeśli ktoś ma ochotę :)

grzesko.szw 

Wysłany: 2016-06-11, 00:14   

W Lasach Radlowskich spedzilem dziecinstwo kolego @Toke :-) Znam teren jak wlasna kieszen...

Odpowiedz do tematu