PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja sadzenia drzew
Autor Wiadomość
matwegetarian 

Wysłany: 2010-02-05, 21:50   Akcja sadzenia drzew

Potrafimy czerpać tylko z przyrody, nie segregujemy śmieci bo nam się nie chce, często nie oszczędzamy energii, marnujemy wodę a może by tak rozpocząć zmianę od jednego drzewka. Dostałem od kumpla link do strony www.eko-nasadzenia.pl Posadzę swoje pierwsze drzewo :)

nikoll 

Wysłany: 2012-10-16, 07:51   

Są takie wyjątki jak ja, którzy chcą jak najlepiej dla ziemi jednak nie zawsze się to udaje. Staram się segregować śmieci, wspieram akcję po stronie natury, energię i wodę również staram się oszczędzać. Gdyby każdy chociaż próbował i myślał o tym było by na pewno o wiele lepiej na ziemi.

katia 

Wysłany: 2012-10-16, 10:15   

Link do strony nie działa.

agad 

Wysłany: 2012-11-28, 10:12   

W ogóle każdy po bożym narodzeniu, kto kupił choinkę w wiadrze powinien ją zasadzić na własnym osiedlu, u mnie już powstał przez takie coś mały lasek i wygląda to nawet fajnie

Ufka 

Wysłany: 2013-06-10, 15:29   

Warto popierać każdą taką akcję sadzenia drzewek. Przecież to niewiele kosztuje, a ile na tym możemy zyskać.

filip091 

Wysłany: 2014-01-07, 01:00   

Świetna akcja oby więcej takich.
Coraz więcej Polak otwarcie przyznaje się do tego, że w ich szafce nocnej są wibratory Lovense http://seksnaodleglosc.pl/lush - i bardzo dobrze. Przecież nie ma się czego wstydzić. Wszystko jest dla ludzi - dorosłych ludzi...

mistrzyni89 

Wysłany: 2015-05-15, 22:11   

Ja w ostatni weekend brałam udział w akcji zorganizowanej przez mojego brata. Przez jeden dzień z ekipą ludzi posadziliśmy uwaga dwa i pół tysiąca małych iglaków! Rodzice mają słabą ziemię a pod świerki idealnie ;)

kamri 

m-sto

Wysłany: 2015-11-19, 11:20   

Bardzo dobra taka akcja. Skoro tyle wycinek jest, to i sadzić trzeba.

juicy 

Wysłany: 2016-01-27, 17:26   

Takich akcji powinno być dużo więcej. Szkoda duża liczba osób ma to po prostu gdzieś. Ludzie dalej wywożą śmieci do lasu, nie segregują śmieci itd. Na początku trzeba by było zmienić mentalność ludzi, a z tym jest bardzo ciężko.

seart 

Wysłany: 2016-03-16, 09:31   

Ja u siebie wsadziłem 5000 sosen 4 lata temu i mam "swoją aukcje" :P

grazyna167 

Wysłany: 2016-07-19, 08:58   

juicy napisał/a:
Takich akcji powinno być dużo więcej. Szkoda duża liczba osób ma to po prostu gdzieś. Ludzie dalej wywożą śmieci do lasu, nie segregują śmieci itd. Na początku trzeba by było zmienić mentalność ludzi, a z tym jest bardzo ciężko.

Dokładnie:)

Circe 

Wysłany: 2017-04-25, 19:21   

Bardzo dobra akcja. Takie coś powinno się popierać i chwalić w każdym możliwym do tego miejscu, a nie wszędzie politycy.

Odpowiedz do tematu