PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mopek
2009-06-03, 22:28
Spotkania herpetologiczne
Autor Wiadomość
badger 
UP Poznań

Wysłany: 2010-06-09, 12:33   

Wysłałem im dzisiaj maila. Swoją drogą trochę niepoważne wydaje mi się akceptowanie prac na podstawie samego tytułu a nie abstraktu.

Cygi 

Wysłany: 2010-06-09, 12:38   

ja maila wysłałem pare dni temu ale żadnej odpowiedzi do dziś;/. Wydaje mi się ze prace nie będą akceptowane na podstawie tytułu tylko właśnie tego streszczenia, które nalezy wysłać do 30 czerwca.

badger 
UP Poznań

Wysłany: 2010-06-09, 12:48   

W takim razie dlaczego opłatę chcą do 15? Chyba lepiej zbierać już po akceptacji niż później odsyłać tym co się nie zakwalifikowali. Chyba że już nie oddają :twisted:

Cygi 

Wysłany: 2010-06-09, 13:15   

tez tu nie widze logiki. Z tego co mówił Wężosław, kase oddaja, nie mniej dziwna jest ich polityka ;)
Poczekam jeszcze parę dni i jesli nie dostane mailowo żadnej odpowiedzi to postaram się skontaktować z organizatorami telefonicznie.

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-06-09, 17:59   

Cygi napisał/a:
Z tego co mówił Wężosław, kase oddaja
ja tak powiedziałem? gdzie?

Cygi 

Wysłany: 2010-06-09, 18:33   

no we Wrocku mowiles ze kase zwaracają tylko ze długo to trwa czy cos...chyba ze sie pomyliłem?

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-06-09, 18:40   

Nie nie, albo ja pochrzaniłem, albo mnie źle zrozumiałeś. Nie mówiłem nic o kasie, jak już to mówiłem, że się długo czeka zanim poinformują o przyjęciu pracy (albo wogle nie poinformują, tylko trzeba się samemu dopytywać, choć prawda jest taka, że przyjmują praktycznie wszystko, ludzi jest z konf na konf coraz mniej, także nie mają w czym przebierać, chociaż widzę, że w tym roku ta tendencja się zmieni, a zatem powinnien zacząć wzrastać poziom konf). Kasę może by oddali gdyby faktycznie była taka sytuacja, że wpłacasz, a potem dowiadujesz się, że nie przyjęli Twojej pracy, ale z taką sytuacją się nie zetknąłem więc nie wiem na 100%, tylko gdybam. Mogłem jeszcze powiedzieć co za tą kasę - dostajesz materiały konferencyjne w postaci książki, torbę (fajna później w teren) i różne ulotki. Poza tym za nocleg płacisz osobno. Kuniec :] .

Cygi 

Wysłany: 2010-06-09, 19:06   

no to pewnie w takim razie źle Cię zrozumialem, nie mnie dziękuję za wyjaśnienie i sorki za wprowadzenie w błąd:)

[ Komentarz dodany przez: Wężosław: 2010-06-09, 19:18 ]
:]

Cygi 

Wysłany: 2010-06-14, 13:07   

dzwoniłem dziś do dr M. Guzika i powiedział,że jesli nie odsyłają maila spowrotem to nalezy to traktować jako zaakceptownie tematu.

badger 
UP Poznań

Wysłany: 2010-06-14, 13:47   

Super! W takim razie do zobaczenia w Krakowie :)

badger 
UP Poznań

Wysłany: 2010-09-29, 20:51   

I jak wrażenia po konferencji? Mi się bardzo podobała:) Mam pytanie bo nie było mnie na zakończeniu, podobno była mowa o jakimś spotkaniu herpetologicznym w przyszłym roku. Znacie szczegóły?

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-09-29, 21:34   

Było fajnie, ale krótko i nie zdążyłem ze wszystkimi się nagadać:) Co do spotkania to jak coś się dowiem to dam znać, możliwe, że dr Guzik się pomylił i chodziło mu, że za dwa lata. Co do przyszłego roku to ja uderzam w kwietniu na studencką w Poznaniu:P

badger 
UP Poznań

Wysłany: 2010-09-29, 21:44   

Zosia mi powiedziała że na zakończeniu powiedzieli coś że za rok będzie spotkanie herpeto z okazji przenosin do nowego budynku a konferencja znowu za dwa lata.
Super że się wybierasz do nas! Spróbuj może jeszcze zebrać większą ekipę z Krakowa, nie tylko herpetologów :)

Cygi 

Wysłany: 2010-09-29, 23:58   

tez mi się wydaje ze to pomyłka i spotkanie bedzie za dwa lata, dr Guzik mówił ze kolejna konferencja bedzie jubileuszowa bo 10 w Krakowie i ze bedzie lepiej zorganizowana niz ta;)
i także się mam zamiar wybrać na studencką do Poznania:)

Oczko 
moderator
TH NATRIX

Wysłany: 2010-09-30, 01:25   

Nie pozostanę w tyle i powiem, że też się wybieram:)
PS. badger, wysłałbyś nam zdjęcia z konferencji na maile albo jakiś link do galerii puścił?

Odpowiedz do tematu