PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mopek
2009-06-03, 22:28
Spotkania herpetologiczne
Autor Wiadomość
Nyctereutes 

Wysłany: 2009-02-19, 23:14   

UWAGA!!!

Wykład Pana dr Pawła Górskiego został przesunięty na dzień 5 marca 2009, na godz. 18:00 w tym samym miejscu.

Nyctereutes 

Wysłany: 2009-02-25, 17:00   

UWAGA!!!

Wykład Pana dr Pawła Górskiego został ostatecznie przesunięty na dzień 4 marca 2009(środa), na godz. 18:00 w tym samym miejscu. :-D

Za wszelkie zmiany i utrudnienia bardzo przepraszamy :oops: :blabla: :mad:

:beer:

Nyctereutes 

Wysłany: 2009-03-18, 23:08   

Sekcja Zoologiczna Koła Naukowego przy Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu otwartych seminariów herpetologicznych.

"Przepisy CITES - gatunki zagrożone wyginięciem. Przewóz przez granicę i obrót wewnątrzwspólnotowy"

wykład wygłosi

Rafał Tusiński

z Departamentu Polityki Celnej Ministerstwa Finansów

Wykład odbędzie się dnia 25 marca (środa) o godzinie 18:00
w sali 1069 na pierwszym piętrze, w gmachu Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW, ul. Ciszewskiego 8 w Warszawie

bartek52 

Wysłany: 2009-05-01, 17:17   

Sekcja Zoologiczna Koła Naukowego przy Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu otwartych seminariów herpetologicznych.

"Zjawisko apoptozy w rozwoju larwalnym płazów"

wykład wygłosi

mgr Jarosław Borowiecki

Wykład odbędzie się dnia 6 maja (środa) o godz. 18:00
W sali 1069 (na pierwszym piętrze) gmachu Wydziału Nauk o Zwierzętach (budynek 23)
Na kampusie SGGW
ul. Ciszewskiego 8 w Warszawie

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-04-25, 17:24   

Pozwoliłem sobie przemianować temat na bardziej ogólniejszy, żeby nie było potrzeby zakładania oddzielnych (mam nadzieję, że Nyctereutes mnie nie zabije ;) )

I od razu ogłoszenie: w tym roku, jak co dwa lata odbędzie się w Krakowie w Instytucie Biologii UP X Ogólnopolska Konferencja Herpetologiczna. Dość mało osób jest o niej informowanych dlatego zamieszczam tutaj informację. Więcej szczegółów w załączniku.

Konf. 2010 herpeto.doc
Herpeto
Pobierz Plik ściągnięto 654 raz(y) 191 KB

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-05-26, 16:49   

UWAGA!

Nastąpiła zmiana terminu konferencji. Odbędzie się ona 27-28 września, a nie 23-24.

Cygi 

Wysłany: 2010-05-26, 20:53   

wiadomo dlaczego taka zmiana? na stronie: http://sites.google.com/site/herpeto10/ nie ma jeszcze żadnej informacji...

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-05-27, 08:39   

Dostałem maila z taką informacją od organizatorów konferencji:

Cytat:
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że zmuszeni jesteś do zmiany terminu X Ogólnopolskie Konferencji Herpetologicznej z 23-- 24 września na 27-- 28 września. Zakwaterowanie w Domu studenckim jest możliwe z 26/27 i 27/28 września. Prosimy o przesłanie informacji o przybyciu na konferencję w tym terminie oraz zaktualizowanie zamawianych noclegów. Za utrudnienia związane ze zmianą terminu Konferencji przepraszamy. Pozostałe informacje dotyczące Konferencji pozostają bez zmian.

Organizatorzy

Cygi 

Wysłany: 2010-05-27, 13:52   

spoko, ja wysylalem i zgloszenie i streszczenie pracy i nic nie dostalem :(

Oczko 
moderator
TH NATRIX

Wysłany: 2010-05-27, 23:02   

Dobrze rozumiem, że trzeba jeszcze raz im wysłać zgłoszenie? BTW: ja też żadnej informacji nie dostałam

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-05-27, 23:31   

Nie wiem, taką informację dostałem, więc ją zamieściłem. Może spróbujcie zadzwonić albo zapytać indywidualnie dr Guzika. Ja w tym roku nie korzystam z tych noclegów i zgłoszenia jeszcze nie wysłałem. Poza tym pewnie będziecie pojutrze na konferencji studenckiej we Wrocławiu to se pogadamy:)

Cygi 

Wysłany: 2010-05-28, 00:29   

Wężosław napisał/a:
Poza tym pewnie będziecie pojutrze na konferencji studenckiej we Wrocławiu to se pogadamy:)

tak jest, do zobaczenia :)

badger 
UP Poznań

Wysłany: 2010-06-03, 16:43   

Czy dostaliście już jakąś informację odnośnie akceptacji/odrzucenia zgłoszenia albo chociaż potwierdzenie jego wpłynięcia? Z mojej uczelni nikt nie dostał a za niedługo będzie trzeba wpłacać kasę...

Cygi 

Wysłany: 2010-06-04, 15:42   

No własnie żadnej informacji nie ma;/ . Wydaje mi się ze o akceptacji referatu/posteru poinformują dopiero po 30 czerwca kiedy mija termin wysyłania streszczen. Swoją drogą troche to nielogiczne ze najpierw trzeba wpłacić kase a dopiero potem dowiemy sie czy nasze prace zostały zaakceptowane...

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-06-06, 11:55   

2 lata temu o przyjęciu mojej pracy dowiedziałem się dopiero po wysłaniu mejla z zapytaniem, także moja rada jest taka, żebyście nie czekali, ale wysłali im wiadomość czy praca jest aby przyjęta.

Odpowiedz do tematu