PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
program TV o projekcie ochrony płomykówki i nietoperzy!
Autor Wiadomość
mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-01-26, 15:40   program TV o projekcie ochrony płomykówki i nietoperzy!

Włanie przed chwilk? skończył się program w TVP1 o link nieaktualny projekcie ochrony płomykówki i nietoperzy w obiektach sakralnych

czy kto może ogl?dał? bo dla mnie BOMBA :!: :mrgreen:

gratulacje dla aktorów pierwszoplanowych :wink:

tak 3mać!

MoLoS.pl - ekspertyzy

Szybszy 

Wysłany: 2004-01-26, 16:57   

Prosimy o streszczenie dla tych co nie mogli obejrzeć. :idea:

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2004-01-26, 17:16   

Film był o czerwonym maluchu, który jeĽdził od wioski do wioski z 1 budka dla płomykówek. Rodzinka mnie zawołała w połowie...

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-01-26, 17:45   

Cytat:
Film był o czerwonym maluchu

:mrgreen: dokładnie! program wypadł bardzo fajnie i edukacyjnie :D

była bardzo fajna scena wchodzenia ekipy na strych kocioła, ujęcia lęgów w skrzyniach (wydaje mi się, że w jednej był młody puszczyk) i w zakamarkach strychu. Najpiękniejsze było końcowe ujęcie kilku młodych płomykówek (już prawie dorosłych) kręc?cych głowami i sycz?cych groĽnie

MoLoS.pl - ekspertyzy

Dominik 

Wysłany: 2004-01-26, 17:50   

W takich chwilach żałuje, ze nie mam w Wawie "szklanego oka" :mrgreen:

Powiedzcie kim byli głowni aktorzy. Mniemam, ze Iras i kto jeszcze?.
I jeszcze jedno w jakiej audycji to leciało (Telexpress?).

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2004-01-26, 18:10   

Byli jeszcze Bartek. G. i Klaudia w kreacji terenowej i biurowej, oraz liczni mieszkańcy mazowieckich wiosek... Tyle ja widziałem, no jeszcze ksi?dz i kocielny. :)

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-01-26, 22:47   

Cytat:
była bardzo fajna scena wchodzenia ekipy na strych kocioła, ujęcia lęgów w skrzyniach...
qrde tylko tyle mi się udało zobaczyć... Jaka szkoda, że nie było przecieku, że będzie co takiego. Ostatnie 5 min. filmu rednio mnie satysfakcjonuje :( -ja chcę więcej! Może kto to nagrał albo w inny sposob da się to opublikować w sieci? Nikt nic nie wie?
Cytat:
Najpiękniejsze było końcowe ujęcie kilku młodych płomykówek (już prawie dorosłych) kręc?cych głowami i sycz?cych groĽnie
- bardzo piękne! Czy było więcej takich scen?

Rey 

Wysłany: 2004-01-27, 20:54   

Wielka szkoda że nie było o tym wczeniejszej informacji na forum. Ja też się wyrobiłem tylko na sam koniec :( . Ale za to ujęcie tych młodych płomykówek było I klasa :!: Może powtórz? ten program ?

P.S. Kto wie dokładnie jaki był tytuł tego filmu ?

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-01-27, 22:31   

"Pomysł na życie: Płomykówka na wieży" - serial dok., Polska 2003

Dominik 

Wysłany: 2004-01-27, 23:11   

Moi rodzice ogl?dali ten program. Chcieli przełaczyc na cos innego, ale jak zobaczyli, ze w TV widz? malucha ze znanym im logo :) ) to postanowili obejrzec!. Im rowniez podobały sie najbardziej mlode płomykówki.

P.S Gdybym wiedział, ze cos takiego bedzie leciało w TV, to wprosiłbym sie do s?siadki :mrgreen: .
Moze rzeczywicie dałoby sie to umiescic na necie?. Czy kto to nagrał?

Srokacz

Wysłany: 2004-01-27, 23:18   

Extra to było 14-20 zorientowałem się że co takiego będzie, szybko pobiegłem bo magnetowid , podł?czyłem go, włożyłem kasete i zacz?łem nagrywać , nie wiedziałem jeszcze wtedy że to będzie z udziałem TP"Bocian",sam fakt że będa sowy wystarczył mi do szczęia, no a póżniej okazało się że w roli głównej TP"Bocian" więc dodatkowo się ucieszyłem.Niestety kiedy po skończeniu programu chciałem go obejrzeć z kaset okazało się że s? straszne szumy :twisted: ,jedynie końcowe 5 min chodzi dobrze.Szkoda bo mógłbym komu przegrać i wysłać ,oraz wykorzystać na spotkaniach TP"Wilga", a tak to sam musze się pytać czy kto nie ma tego żeby przegrać.Chociaż musze się pocieszyć: przecież obraz jest ,jedynie głosu nie ma.Film był bardzo fajny, typowy polski klimat, podobało mi się też jak ksi?dz sie pozytywnie wyrażał o ochronie przyrody, rolnik mówił"ona jest potrzebna w gospodarstwie, ona niszczy gryzonie " :) .Chyba będziemy z chłopakami wieszać budki dla płomykówki.Jak zarejstrujemy stowarzyszenie, to porozmawiam z odpowiednimi ludzmi w sprawie montażu takiej budki w Boguchwale na wieży kocielnej i w innych miejscowociach.

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-01-28, 00:14   

Cytat:
Czy kto to nagrał?

mam przecieki, że po rozmowach z producentem kaseta jest w drodze do biura :mrgreen:

MoLoS.pl - ekspertyzy

Szybszy 

Wysłany: 2004-01-28, 11:00   

Srokacz napisał/a:
Extra to było 14-20 zorientowałem się że co takiego będzie, szybko pobiegłem bo magnetowid , podł?czyłem go, włożyłem kasete i zacz?łem nagrywać , nie wiedziałem jeszcze wtedy że to będzie z udziałem TP"Bocian",sam fakt że będa sowy wystarczył mi do szczęia, no a póżniej okazało się że w roli głównej TP"Bocian" więc dodatkowo się ucieszyłem.Niestety kiedy po skończeniu programu chciałem go obejrzeć z kaset okazało się że s? straszne szumy :twisted: ,jedynie końcowe 5 min chodzi dobrze.Szkoda bo mógłbym komu przegrać i wysłać ,oraz wykorzystać na spotkaniach TP"Wilga", a tak to sam musze się pytać czy kto nie ma tego żeby przegrać.

Srokacz, ja bym się poważnie zastanowił nad innymi projektami robionymi na chybcika, to może być zły omen... :roll: :wink:

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-01-29, 10:52   

Cytat:
bo mógłbym komu przegrać i wysłać ,oraz wykorzystać na spotkaniach TP"Wilga",

Dobrze byłoby sie wczeniej spytać autorów filmu o zgodę :!: .... chyba nie chcez żeby "prezes" TP "Wilga" zajmował sie awifaun? w obrębie aresztów policyjnych :mrgreen:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Srokacz

Wysłany: 2004-01-29, 14:26   

krotom napisał/a:
Cytat:
bo mógłbym komu przegrać i wysłać ,oraz wykorzystać na spotkaniach TP"Wilga",

Dobrze byłoby sie wczeniej spytać autorów filmu o zgodę :!: .... chyba nie chcez żeby "prezes" TP "Wilga" zajmował sie awifaun? w obrębie aresztów policyjnych :mrgreen:

No fakt,sorki
Nie bardzo z tym wsykoczyłem

Odpowiedz do tematu