PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-06-13, 10:17   SKYPE

Od kilku dni stałem się szczęliwym posiadaczem programu SKYPE. Program mozna ci?gnać Z INTERNETU bez problemów, a jedynym wydatkiem jaki trzeba poczynić jest zakup małych sluchawek z mikrofonem (ok. 30 zł).
A po co to wszystko? SKYPE to co w rodzaju gadu-gadu tyle że z możliwoci? prowadzenia rozmów bezporednich z wszystkimi użytkownikami programu na całym wiecie (Obecnie 2,5 miliona dostępnych użytkowników )

Oczywicie rozmowy s? i będ? zupełnie darmowe. Tak naprawde wystarczy mieć program, słuchawki i można zapomnieć o telefonie i rachunkach. Jedyny warunek to namówić wszystkich znajomych do założenia SKYPE'a. :oki:

najlepsze jest to że rozmawiac można nie tylko ze znajomymi, ale także poznawać nowych ludzi z całego ?wiata!!!. Wystarczy do wyszukiwarki wpisać np. słowo - "birdwatcher" i już wiadomo na jakie elementy się trafi :]

Program ma także mozliwoć prowadzenia konferencyjnych rozmów - czyli kilka osób rozmawia na raz. Byłoby to przydatne np. w umawianiu się na kolejny zjazd forumowy :lol: - kto kogo podwiezie, gdzie i ile żoł?dkowej z mlekiem kupić. :wink:

Polecam wiec wszystkim forumowiczom założenie takiego programiku. A może ktos juz ma SKYPE'a i sie ukrywa? :twisted:

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2005-06-13, 10:31   

A ja mam, ale wył?czyłem bo po paru-lub kilkunastu sekundach zanikał mój sygnał u odbiorcy ale to ponoc wina kompa...

amikosik 

Wysłany: 2005-06-13, 10:37   

Ja też mam i wył?czyłem

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-06-13, 10:39   

A czemu wył?czyłe amikosik?

Mi tam dobrze działa. Moge swobodnie rozmawiać i żaden sygnał nie zanika.

[ Dodano: 2005-06-13, 10:42 ]
Oczywicie że SKYPE się nie przydaje gdy mało jest jego użytkowników wród naszych znajomych. Dlatego włanie trzeba bardziej rozpowszechnić ten program wród ludzi i zabrać troche tej parszywej Telekompromitacji Polskiej :evil:

maciek 

Wysłany: 2005-06-13, 11:25   

a może poprosić mopka, żeby pod postem każdego, jak do tej pory pw, e-mail, numer gg wywietlał się również kontakt przez SKYPE'a?
ja mam i używam. ?wietna sprawa

amikosik 

Wysłany: 2005-06-13, 11:36   

Tetrao napisał/a:
A czemu wył?czyłe amikosik?

Mi tam dobrze działa. Moge swobodnie rozmawiać i żaden sygnał nie zanika.

[ Dodano: 2005-06-13, 10:42 ]
Oczywicie że SKYPE się nie przydaje gdy mało jest jego użytkowników wród naszych znajomych. Dlatego włanie trzeba bardziej rozpowszechnić ten program wród ludzi i zabrać troche tej parszywej Telekompromitacji Polskiej :evil:

Włanie, nie było znajomych. Z tymi którymi się kontaktuję mail i pilnych sprawach komórka wystaczały. Działał bardzo dobrze. Testowałem z Now? Zelandi? i bez problemów można było rozmawiać.

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-06-13, 12:50   

Ja mam ale zapomniałem login (zaraz sprawdze), nie było z kim rozmawiać :] . Nie trzeba mieć nawet takich słuchawek z mikrofonem, wystarczy mikrofon i głoniki, co prawda jakoć będzie gorsza, ale głoniki pewnie każdy ma, a mikrofon można kupić nawet za 9 zł. :]

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-06-13, 13:43   

No prosze - okazuje się ża każdy ma tylko nie miał z kim rozmawiać... :shock: :lol:

Odkurzcie więc swoje skajpy i na pogaduchy! :twisted:

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2005-06-13, 17:22   

Cytat:
a może poprosić mopka, żeby pod postem każdego, jak do tej pory pw, e-mail, numer gg wywietlał się również kontakt przez SKYPE'a?

wedle życzenia - do uzupełnienia w profilu - wystarczy klikn?ć w ikonkę i automatycznie ł?czymy się z danym userem :]

MoLoS.pl - ekspertyzy

Corvus 
moderator
Paweł Niski

Wysłany: 2005-06-13, 18:14   

mopek napisał/a:
wedle życzenia - do uzupełnienia w profilu - wystarczy klikn?ć w ikonkę i automatycznie ł?czymy się z danym userem

no patrzcie jaki z Mopka magik.................. :wink:

chciało by się rzec: "mówisz-masz"........ :res:

Diafora 

Wysłany: 2005-06-20, 19:49   

do użytkowników skype chciałam się czego więcej dowiedzieć o tym urz?dzeniu mianowicie mam dokł?dnie jedno ważne pytanie
czy jak ktos dzwoni na skype, to widać kto dzwoni?
jak nie widać to chyba nie założę nieznosze nie wiedzieć kto chce mnie nękać

amikosik 

Wysłany: 2005-06-20, 20:53   

Wszystko widać.

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2005-06-21, 01:04   

Mnie gg wystarcza - jest to narzędzie co maidealnie wyważone; możliwoć szybkiego i łatwego przekazu info - a utrudnieniem bełkotu i gadulstwa [gaduła z reguły leniwa, nie chce jej się za dużo wklepywać literek :D ]

Należę do pokolenia nauczonego, że rozmowy na komórce maja być treciwe i krótkie bo koszty.. Ten Skype jawi mi się więc jako narzędzie dla osób, co godzinami siedz? przy kompie a s? leniwe - nie chce im sie stukać w gg :P Albo chc? sobie z tego Skype`a zrobić darmowy telefon do godzinnego plotkowania, etc. :roll:

Mnie to "nie rajcuji" :papa:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

Diafora 

Wysłany: 2005-06-21, 06:04   

czasem na gg się nie da porozumieć :? ja się trochę obawiam, że mnie będ? nekać nękacze tym internetowym fonem :( skomplikowane to, nieważne załozę sobie, bo mylę, że mi się to przyda :grin:

pozatym nie lubie tpsa więc sami rozumiecie :wink:

maciek 

Wysłany: 2005-06-21, 07:18   

poza tym jest o wiele lepsze niż gg kejbii, i to włanie z powodu o którym pisałe. Na gg trzeba się odrywać od pracy, żeby co napisać a w skype'e po prostu się mówi i można pracować dalej (zakładaj?c że się ma podzieln? uwagę)

Odpowiedz do tematu