PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mopek
2010-10-29, 15:30
tez znikam
Autor Wiadomość
grzegorzb 

Wysłany: 2005-12-27, 08:16   tez znikam

no cóż pewno parę osób odetchnie ale rzeczywiscie bez mopka i bociana to już nie to samo
wiec życząc wszelakich sukcesów w nowym roku również postanowiłem zakończyć działalność na forum - dla niewtajemniczonych na koniec zaspokoję ciekawość - grzegorzb to Grzegorz Bistuła - Prószyński - pracownik Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody w Warszawie, NFOŚ a od stycznia RDLP Warszawa. jesli ktoś bedzie potrzebował pomocy i rady piszcie na biskupg@wp.pl
Dzięki za mile spędzony czas. :oki:

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2005-12-27, 08:39   Re: tez znikam

grzegorzb napisał/a:
[...]bez mopka i bociana [...]
chyba Marfu i Mirka :!: ... mopku ma się dobrze i cały czas jest z nami (i z tego co wiem nigdzie się nie wybiera) ;) .

Grzegorzub smutną to nowinę nam obwieściłeś :/ :( Twa decyzja jest ostateczna i nieodwołalna czy wynika tylko z chwilowego niepoczytania wynikającego ze świątecznego obżarstwa ;) :?:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Joanna 

Wysłany: 2005-12-27, 11:52   

grzegorzb napisał/a:
Grzegorz Bistuła - Prószyński

Aaaa małżeństwo czworga nazwisk :wink:
Szkoda. Cóż, skoro nie chcesz z nami gadać... W sumie Forum jest po to by rozmawiać z wieloma osobami. Od gadania z jedna ta ulubioną jest tradycyjna poczta. Mam nadzieje że pracka w FF w koncu wyszła. Chcielismy sprawdzic jej losy (też mamy znajomości :? ) ale nie wiedzieliśmy jak sie nazywasz.

Namor 

Wysłany: 2005-12-27, 13:02   

Albo mam coś ze wzrokiem, albo co innego. Dlaczego nie ma wątku pożegnania. Zdziwiłem się dlaczego grzegorzb, nie dopisał się do tamtego wątku. Zdaje się, że mopek (czy ktoś tam inny zastosował cenzurę) i zrobił wątek niewidocznym. Można to obejść wchodząc w użytkownika i wywołać ostatni wątek. Można przecież pójść na całość i fizycznie go wykasować. Mopek pamiętaj, że deklarowałeś niezależność forum (którego gwarantem miała być Twoja Osoba).

Mnie przepychanki personalno-finansowe nie interesują. Dla mnie byłoby lepiej abyście się dogadali.

Powiem jednak szczerze, że nie podoba mi się znikający wątek. Bo jeśli tak, to może inne też znikają (tylko na to nie zwróciłem uwagi).

Problem tak czy owak pozostanie. TPBocian (jeśli się nie dogadacie) zatrudni pewnie innego administratora i założy nowe forum. Pewnie część osób wtedy tam przejdzie, a część będzie i tu i tu.

Myślę, że nawet gdy wątek obraża Królową Angielską, to można usunąć treść, a moderator powinien dać swój przypis wyjaśniający sytuację (tak jak to robią moderatorzy czasami).

Diafora 

Wysłany: 2005-12-27, 13:15   

Najlepiej byłoby nie rozgrzebywać tej sprawy, która jest niedorzeczna, dlatego ktoś usunął temat. Ktoś musi o tym decydować od tego jest tu kadra forum, mają prawo decydować i ja im wierzę, że postępują słusznie. Na forum nie ma miejsca na demokracje bo sie bajzel robi. W glowach sie wszystkim przewraca.

Gdybym ja była moderatorem napisałabym "sajonara, a prywatne pożegnania na maila do Grzegorza" i zamknęła temat, bo aż przykro czytać te bzdury.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2005-12-27, 13:19   

Namorze... temten temat nie został ukryty (gdyby tak było nie dałbyś rady go podejrzeć nawet trzema obejściami) został on zwyczajnie zablokowany a tym samy przesunął się na koniec listy tematów (o tutaj)
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Namor 

Wysłany: 2005-12-27, 13:30   

krotom napisał/a:
Namorze... temten temat nie został ukryty (gdyby tak było nie dałbyś rady go podejrzeć nawet trzema obejściami) został on zwyczajnie zablokowany a tym samy przesunął się na koniec listy tematów

a to najuniżeniej przepraszam

prawdopodobnie
Cytat:
Albo mam coś ze wzrokiem, albo co innego

chyba jedno i drugie :wink:

nieznajomość zasad funkcjonowania forum szkodzi :]

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2005-12-28, 09:05   

Cytat:
kocham Kraków i Małopolskę

a ja Mazowsze :mrgreen: :res:

[ Dodano: 2005-12-28, 09:06 ]
grzegorzb napisał/a:
nowym roku również postanowiłem zakończyć działalność na forum

Grzesiek wielka szkoda! Pozdrów małżonkę!

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-12-30, 23:03   

Żałosne są te wasze obrazy i odchodzenie na pokaz! :x
Jeżeli wasze stanowisko w sprawie forum i mopka jest prawdą i tylko w związku z tym opuściliście forum i podburzacie do tego innych, to jest to śmieszne i absolutnie niezrozumiałe!!!

Cieszyłem się 3 tygodnie temu z otrzymanej legitymacji i materiałów bocianowych, ale cała ta afera skutecznie mi tą radość stłumiła... :|

Pisze to tutaj bo sprowokowało mnie do tego zachowanie grzegorza... ewidentnie namówionego do opuszczenia forum! Obawiam się że nie tylko on odszedł nie do końca z własnej woli....

Jeżeli na parwde przedstawione na stronie głównej Bociana zarzuty wobec mopka są prawdziwe to w żadnym stopniu nie stanowią pretekstu do takiego bezsensownego zachowania jaki odwalił zarząd i najbliżsi współpracownicy!

Traci na tym nie tylko forum i mopek (do czego najwyaźniej zmierza Zarząd) ale i samo TP Bocian!!!!
przykro mi bardzo że tak jest bo związałem się z obiema "instytucjami" bardzo!

Mam nadzieje że czas uleczy jakoś rany i starzy forumowicze, którzy tak nierozsądnie opuścili forum, powrcą tu i nie będzie dla nich wielkim znaczeniem czy forum jest bocianowe czy też nie!

[ Dodano: 2005-12-31, 14:43 ]
Sprawę przemyslałem i żałuje kilku słów, które tu wczoraj przelałem! :cry:
Nie miałem żadnych podstaw twierdzić, że grzegorzb oraz bliżsi współpracownicy Zarządu TP Bocian odeszli po namowie lub sugestii Zarządu! :oops:

Ten bezpodstawny zarzut wyniknął z rozgoryczenia i zmęczenia całą sytuacją, co podsyciło zupełnie bezzasadne odejście grzegorzab! :evil: Zdenerwowałem się i wypisałem tu kilka glupot za które wszystkim użytkowników przepraszam... :?

W całej tej sprawie nie mam juz nic do powiedzenia... żałuje, że tak to się skończyło i forum utraciło pierwotny szkielet, na którym wzrosło i stało się takie wspaniałe... :|

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2006-01-02, 10:46   

ps. wracając do całej afery.
mnie się forum podoba i nie mam zamiaru uciekać z forum przyroda, pomimo iż również jestem członkiem TPB.
całe to zamieszanie przemilczę...
jeszcze raz powtarzam iż bardzo szanuję kolegę Mopka oraz kolegów z Zarządu TP Bocian...i nie mam zamiaru stać po czyjejś stronie.
ja wole raczej łączyć niż dzielić.
a co do Grześka to naprawde szkoda mi ze uciekł rownież z forum
pozdrawiam
:/

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

cacura 

Wysłany: 2006-01-09, 11:14   

no fakt długo mnie nie było ale powiem tak bez tego jego czasami i moze jadowitego jezyka ale i celnych uwag i sugestii - forum rzeczywiscie zdziadziało .... szkoda ...
ale moze da sie jeszcze namowic - ma ktos z nim kontakt?

TatRa 

Wysłany: 2006-01-10, 19:33   

Powiem i ja coś od siebie, o ile wogóle powinienem, bo swego czasu sam niemal bez słowa "odszedłem" od forum na dobre .... kilka miesięcy a może i dłużej.

Nie bardzo mam ochotę wnikać w systację jaką zastałem po kliknięciu na link w ulubionych do "starego" forum - link który zawsze był na pierwszym miejscu. Byłem zszokowany i zdezorientowany.... W pierwszej chwili zachodziłem w głowę O CO CHODZI? Komu kurde coś znowu się nie podoba i zaczyna mieszać?

Ale dałem spokój - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze i niczyje gadanie a na pewno moje nic w tej sprawie nie da.

Jedni odchodzą :( a inni wracają :)
Jak widzę przyszło wielu wielu nowych...
Administartorów, Moderatorów mamy teraz tylu, że pewnie nie jeden rząd tylu ma ministrów!!

I chwała wam za to że się jakoś kręci! - Tak trzymać :!:

A z czasem rany się zabliźnią i będzie oki :!:

mglaaa 
Suwałki/Działdowo

Wysłany: 2006-01-22, 20:21   

Tetrao napisał/a:
Cieszyłem się 3 tygodnie temu z otrzymanej legitymacji i materiałów bocianowych,
ale cała ta afera skutecznie mi tą radość stłumiła... :|

tak...też właśnie tak się poczułam.... :|
czy naprawdę i tu musi wdzierać się rzeczywistość..?smutne to.

Forestman - podoba mi się twoja wypowiedź
forestman napisał/a:
mnie się forum podoba i nie mam zamiaru uciekać z forum przyroda, pomimo iż również jestem członkiem TPB.
całe to zamieszanie przemilczę...

...z nadzieję że wszyscy się dogadają wszak rozmowy i działania na rzecz przyrody mają być :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi